Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

100 NX , 23
200 SX , 17
240 SX , 18
280 ZX , 3
300 ZX , 9
350Z , 27
370Z , 6
Almera , 376
Altima , 20
Armada , 3
Bluebird , 1
Cabstar , 50
Cargo , 6
Cherry , 3
Cube , 2
e-NV200 , 7
Evalia , 1
Frontier , 5
GT-R , 10
Interstar , 47
Juke , 146
King Cab , 84
Kubistar , 9
Leaf , 22
Maxima , 3
Micra , 1783
Murano , 112
Navara , 913
Note , 263
NP 300 , 4
NV200 , 22
NV400 , 4
Pathfinder , 116
Patrol , 238
PickUp , 45
Pixo , 36
Primastar , 38
Primera , 317
Pulsar , 1
Qashqai , 1487
Qashqai+2 , 223
Quest , 2
Sentra , 36
Serena , 49
Skyline , 1
Sunny , 31
Terrano , 287
Tiida , 7
Titan , 5
Trade , 20
Urvan , 1
Vanette , 40
X-Trail , 535

Gjej Nissan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan ne shitje të ndryshëm si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat ��������

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:33
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Okazion Nissan Qashqai 2011 Automatik Benzine 4x4

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:33
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:11 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:01 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Lushnjë

Shitet Nisann Navara 2.5 Diesel

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat ��������

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:43 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tropojë

2021 Nissan Navara 2.3TDI Automatik,Led, 4X4 Panoram

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:28 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 Benzine/Gaz Platinum AWD

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:07 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai Tekna 1.6 dci xTronic

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:07 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pogradec

NISSAN NAVARA 2,5D 2007 MANUAL PERFEKT GARANCI

10 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

NISSAN ROGUE 2020 AUTOMAT 4X4 100MIL 2.5 B/GAZ

18 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panorama,1.6 nafte,automat,navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 21:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI 2.0 BENZIN GAZ FUNDI 2008 PANORAM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI +2 1.5 NAFT PANORAM FUNDI 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 21:24 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:23 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet nisan qashqai 2.0 naft viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue Benzin/Gaz 2015 !!

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:03 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 V6 Benzine/Gaz Platinum 4x4

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 1.6 TDCi NAFT AUTOMAT

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Qashqai 4x4 Automat lekure panorame 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:00 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:49 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra 2010 Benzine/Gaz i montuar nga fabrika

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI +2 FULL EXTRA 0689400000

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:09 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan 1.5 cdi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:55 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISAN QASHQAI 1.5 NAFT VITI 2013

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅ Nissan Qashqai full Panorama✅

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:12 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:12 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

����Nissan Qashqai 1.6 Nafte Kambio Automatike 2015 Panorama

12 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:12 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

����Nissan Qashqai 2.0 Nafte Kambio Automtike 4X4 Panorama

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:11 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT NAFTE PANORAM

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:11 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

SHITET-Nissan Rogue SL Benzin/Gaz 2014 (x-Trail)

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Gjirokastër

❌️Nissan Micra 1.4 benzin 2005 ❌️

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI +2 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Nissan Qashqai 1.5 Nafte Me dogane Viti 2011..

5 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:56 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Fier

Nissan ���� note

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan


Keni Nissan që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione