Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Pa letra ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 2450
BMW , 536
Ford , 512
Audi , 478
Opel , 338
Fiat , 295
Alfa Romeo , 155
Renault , 139
Land Rover , 133
Toyota , 131
Nissan , 115
Mitsubishi , 113
Peugeot , 88
Smart , 56
Jeep , 52
Volvo , 47
Citroën , 46
Seat , 43
Hyundai , 41
Mazda , 33
Honda , 29
Lancia , 27
Suzuki , 26
Jaguar , 26
Kia , 23
Chrysler , 21
Porsche , 20
Škoda , 18
MINI , 17
Chevrolet , 15
Daewoo , 13
Isuzu , 12
Rover , 7
Zastava , 6
Acura , 6
Ssangyong , 6
Saab , 6
Aixam , 4
Daihatsu , 4
Subaru , 4
Tata , 4
Lada , 3
Buick , 3
Cadillac , 3
Bentley , 3
Ferrari , 3
Maserati , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
Artega , 2
BAIC , 1
Talbot , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1
Lexus , 1
Lifan , 1

Gjeni makina Pa letra në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina Pa letra në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina Pa letra dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat Pa letra në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

16 Korr 19:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW CADDY MAXI 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 2014 (me letra+sherbime) mundesi nderrim

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Korr 13:43
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz c300 4matic

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 13:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS GRAND EDITION

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 17:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E Class 350 Nafte 2012 ����

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 07:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E320 -1995 AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 2014 (me letra+sherbime) mundesi nderrim

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

��super ML��OKAZION

14 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:49 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe 11.000€ Pak Diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 23:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2.0D4d

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��OKAZION Audi A8 ��

6 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Skrapar

Shitet Hyundai terracan per arsye emigrimi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:09 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Okazion 11900 euro A7 i padiskutushem

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 3.2 Benzin+Gaz PRINCE AUTOMAT 2006 Model American

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

SUPER Okazion!!! E220

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:07 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Vlorë

Toyota hilux

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:48 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

✅ BMW X5 F15 M Performance M-50 D 3.0 Diesel Full Option

26 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 18:08 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Fier

Honda Pilot 4WD-3.5 Benzin Gaz (PA TAKS LLUKSI)-7+1 VENDSHE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:07 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Vogue 4,4L autobiography

36 666 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

Shitet Evo 320 4matic

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

OKAZION!!!AUDI Q5 S -LINE 2.0 TDI VITI FUNDI 2009 “AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Kavajë

OKAZION!!!VOLVO S60 2.5 BENZIN+GAZ “AUTOMAT” VITI 2012

7 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

OKAZION!!!AUDI Q5 2.0 TDI QUATRRO VITI 2010 FULL PANORMA

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz Cls 350 Cdi 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:41 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkodër

SHITET/NDERROHET BMW, VITI 2007, NAFT 3.0 AUTOMATIKE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 14:36 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Gjirokastër

❌️Nissan Micra 1.4 benzin 2005 ❌️

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 4X4 Overland

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C300 BENZIN-GAZ 2012 AUTOMAT ��������

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Berat

Super Mercedes Benz E300 ( Benzin - Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Gle 350

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

Evo 320 Full

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:18 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Shitet/ nderrohet Range vogue 4,4 L autobiography

36 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 NAFT 2011 FULL OPSION

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

27 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkodër

SHITET CLS 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:43 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

PORSCHE MACAN 2.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 11:43 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530 NAFT 2011 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Tiranë

CLS 250 NAFT 2013 FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

GL 350 2014 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Durrës

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 FULL OPSION

48 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E 250 NAFT 2013 (CABRIO) FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C 220 NAFT 2018 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

27 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

45 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 11:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery TD5 krah anglez - 2002 - manuale 2.5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 BENZIN 2021 FULL OPSION

65 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Makina Pa letra në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina Pa letra të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina Pa letra, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina Pa letra me qera ditore, Makina benzin gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine benzin gaz të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina Pa letra ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën Pa letra tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina benzin gaz në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.  • Pa letra në kategorinë Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi
  • Pa letra në kategorinë Makina
  • pa letra në kategorinë Makina | Nissan | Almera
  • Pa letra në kategorinë Automjete
  • pa letra në kategorinë Motorra (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Pa letra në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • Pa letra në kategorinë All Category
  • Pa letra në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • pa letra në kategorinë Motorra (mbi 50cc) | Luxxon
  • pa letra në kategorinë Motorra (mbi 50cc) | Aprilia

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione