Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Njoftimet per Audi A3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Sot 19:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:42
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0 TDI 2015 ✅

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 20:38
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION! Shitet Audi A3 full S-Line 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:06 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet Okazion Audi a3 2010 1.6 Automat 6500€

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:01 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Sarandë

makin

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 25TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION!!!!

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

❌ Goma_Disqe_Shehu ❌ Te Reja dhe Te Perdorura

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:12 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 viti 2014,full option,automat,2.0 tdi,navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 18:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:38 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

✅️Audi A3 viti 2006✅️

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:19 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2011 Benxin 2.0 Gaz Automat 129 KM 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2015

14 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:17 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 2006 Naft 2.0 Automat 6500 euro okazion

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:12 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Benzin-gas automat s-line V.10

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi S3 Turbo 2.0 4❌4

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:52 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 Automat Benzin-Gaz “OKAZION”

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

SHITET����NDRROHET AUDI A3 AUTOMAT BENZIN

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:42
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0 TDI 2015 ✅

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:28 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 Sportback 1.6 TDI Automat S TRONIC , 110hp, 2015

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:27 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Berat

OKAZION! Shitet Audi A3 2.0TFSI Sedan S-Line

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:27 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 SportBack Automat Nafte

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

okazion durres

5 850 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:23 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 V.10

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:22 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Krujë

Shitet Audi a3 1.9Tdi Automat viti 2009 me dogan����Full‼️

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0 Diezel VP 2014 Full Ekstra

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 3 manual 2.0 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

AUDI A3 2.0 NAFT 2011 S-LINE FULL OPSION

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 Sportback 2,0 nafte,2007, me dogane te paguar

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

AUDI A3 S Line

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:16 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 2.0 Naft Automat 2009 Gjermanie

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 Automat

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi a3 manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A 3 "S LINE"AUTOMAT.1.6NAFTE"FULL" 2010

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

AUDI A 3 2,0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:30 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Krujë

Okazion a3 full panorame 1.6 nafte automatike me Dogane

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:19 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.6 Nafte

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

AUDI A3 OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET AUDI A3

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A3

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TFSI Benzin / Gaz

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Vlorë

Shitet audi a3 sportback

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi a3 1.9 tdi 2006 sportback

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3

8 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 - s line

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Kerkoni per Audi A3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A3 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A3 ne MerrJep.al


Keni Audi A3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione