SHPATI AUTOHAUS

Ofrojme gjithçka rreth makines tuaj

SHPATI AUTOHAUS është kompani ndër të parat e cila meret me:

• Shitje & Blerje & Ndërime Makinash
• Shitje me keste
• Auto Transport : Zvicër-Shqiperi & Shqiperi-Zvicër
• Shërbim karrotreci

Me një fjalë Shpati Autohaus është kompani e cila ju ofron gjithcka reth makinës juaj
Me punën tonë te palodhshme ne ju garantojmë koreksi maksimale për të gjith shërbimet që ofrojmë.

Eksperienca jonë e gjatë na mundëson dhënjen e sigurisë për klientët tanë.

Jemi zgjedhja më e mirë për gjitha shërbimet që ju duhen edhe atë në një vent të vetëm Shpati Autohaus me një qëllim që ti kënaqim nevojat e juaja.

Mundësi të shumta duke nisur nga makinat sportive familjare deri tek ato luksoze.

Mjafton qe ju ta dini se çfarë kërkoni Shpati Autohause ka zgjidhje për të gjith!!!

Një zgjedhje e madhe e makinave si: Audi, VW Golf, Seat Altea, Nissan Micra, Mercedes, Volvo, VW Touareg, Ford Kuga, Fiat Croma, Ford Focus, Mini Cooper, Opel Corsa, Smart Fortwo, Fiat Panda, Opel Zafira, Jeep Cherokee edhe shumë të tjera.

Tek ne çdo ënder e juaja bëhet realitet sepse ne ju mundësojme makina më të mira dhe më të lira në treg.

Mund të na vizitoni ose të na telefononi dhe të bindeni !!
Rruga Bulevardi Blu,Kamez,Tiranë Albania,

Kamez,Tirane

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 137
Dje 13:17

Bmw X1 xDrive 23d 🇨🇭

9 500 EUR

Dje 12:03

Volvo Xc60 🇨🇭

9 500 EUR

Dje 12:02

Mercedes E250 🇨🇭

9 700 EUR

Dje 12:01

Bmw X6 M30d

39 500 EUR

Dje 12:01

Ford Kuga 🇨🇭

12 900 EUR

Dje 11:59

VW Touareg Hybrid 🇨🇭

15 500 EUR

Dje 11:59

Range Rover Evoque 🇨🇭

18 900 EUR

Dje 11:59

VW Touareg 🇨🇭

15 700 EUR

Dje 11:59

Volvo Xc60 🇨🇭

17 200 EUR

Dje 11:57

Audi Q5 🇨🇭3.0 Tdi

13 500 EUR

Dje 11:57

Volvo Xc60 🇨🇭

9 700 EUR

Dje 11:57

VW Tiguan 🇨🇭

23 400 EUR

Dje 11:57

Bmw X1 🇨🇭

9 700 EUR

Dje 11:56

Mercedes GLK 320 🇨🇭

10 800 EUR

Dje 11:56

Mercedes Benz V250 🇨🇭

36 000 EUR

Dje 11:56

VW Golf 7 🇨🇭

13 500 EUR

Dje 11:55

Chevrolet Captiva 🇨🇭

5 700 EUR

Dje 11:48

VW Golf 🇨🇭

4 600 EUR

Dje 11:48

VW Golf +

4 600 EUR

Dje 11:48

VW Touran 🇨🇭

4 500 EUR

Dje 11:48

VW Golf 🇨🇭

4 200 EUR

Dje 11:47

Bmw 118d

4 200 EUR

Dje 11:47

VW Tiguan 🇨🇭

8 300 EUR

Dje 11:47

Mercedes C220 🇨🇭

6 700 EUR

Dje 11:47

VW Passat 🇨🇭

4 800 EUR

Dje 11:46

Mercedes A180 🇨🇭

3 800 EUR

Dje 11:46

Mercedes S63 AMG 🇨🇭

65 000 EUR

28 Nën 11:57

Renault Megane 🇨🇭

2 900 EUR

28 Nën 11:57

Mercedes C220 🇨🇭

3 900 EUR

28 Nën 11:56

Ford Fiesta 🇨🇭

2 600 EUR

28 Nën 11:56

Seat Ibiza 🇨🇭

4 200 EUR

28 Nën 11:55

Chevrolet Captiva 🇨🇭

6 500 EUR

28 Nën 11:44

Volvo Xc60 🇨🇭

9 300 EUR

22 Nën 05:15

VW Polo 🇨🇭

6 800 EUR

16 Nën 10:15

Ford Focus 🇨🇭

3 000 EUR

14 Nën 10:30

Audi A3 🇨🇭

4 300 EUR

14 Nën 10:17

U shit✅Audi A4 🇨🇭

7 300 EUR

29 Tet 11:09

U shit✅Ford Kuga 🇨🇭

9 300 EUR

19 Tet 19:46

VW Golf + 🇨🇭

6 600 EUR

18 Tet 17:35

U shit✅VW Golf 4x4 🇨🇭

4 000 EUR

12 Tet 12:39

Ford Focus 🇨🇭

2 300 EUR

12 Tet 12:39

Nissan Micra 🇨🇭

2 300 EUR

11 Tet 12:18

Peugeot 5008

6 800 EUR

11 Tet 11:38

Ford Focus 🇨🇭

6 200 EUR

10 Tet 20:35

U shit✅Mercedes C200 🇨🇭

2 400 EUR

09 Tet 20:38

U shit✅VW Touran 🇨🇭

3 900 EUR

28 Sht 11:00

gfgfgffhf

28 Sht 10:51

U shit✅VW Touran 6+1 🇨🇭

10 500 EUR

28 Sht 10:51

U shit✅VW Touran 6+1 🇨🇭

4 600 EUR

28 Sht 10:51

U shit✅VW Touran 🇨🇭

4 400 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione