Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje në MerrJep.al: Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q3 dhe modele të tjera

RS-modele , 129
S-modele , 649
TT , 211
100 , 45
200 , 58
80 , 209
90 , 16
A1 , 131
A2 , 356
A3 , 9655
A4 , 15081
A5 , 2074
A6 , 11315
A7 , 1291
A8 , 2985
Allroad , 165
Cabriolet , 28
Coupé , 6
e-tron , 11
Q3 , 318
Q5 , 2165
Q7 , 1758
QUATTRO , 98
R8 , 16
RS7 , 22
RSQ3 , 6
S1 , 2
S7 , 23
SQ5 , 148
V8 , 13

Po kërkoni të blini një Audi? MerrJep.al ju ndihmon! Me një përzgjedhje të gjerë modelesh Audi të disponueshme, duke përfshirë Audi A3 2.0 naftë, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q3, Audi Quattro dhe më shumë, ju do të gjeni udhëtimin e përsosur që i përshtatet stilit dhe buxhetit tuaj në platformën tonë: MerrJep.al ka plot makina Audi në shitje.17 Korr 23:23
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

�� AUDI A7 ��

13 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

SHITET AUDI A6 50TDI AVANT SPORT

35 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Shitet Audi Q7 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:11 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Krujë

Shitet a3 full panorame 1.6 nafte automatike me Dogane

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2019 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Shitet Audi Q7 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Krujë

Shitet ndrohet A6 full matrix 3.0 sapo ardhur me Dogane 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:07 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

audi a6 Okazion

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:07 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Shitet AUDI Q5 2.0 QUATTRO SLINE ����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 S-line 40 TDI Quattro Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:05 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

AUDI Q7 3.0TDI SUPER GJENDJE

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:59 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Okazion Audi 3.5x S-Line 2.0 TDI 2016 mundesi nderrimi

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:58 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0 Nafte

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:58 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

SHITET/NDERROHE +/- Diferencen

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:57 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Korçë

❌SHITET AUDI A7 3.0TDI QUATTRO❌

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:54 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 BENZIN 2015 GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0Tdi 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet A5 55BiTDI

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AudiA6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 40 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

AUDI A6 3.0TDI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Modele të ndryshme Audi në shitje: Kambio automatike dhe manuale


Nga Audi A1 sportiv tek Audi A7 2014 luksoz, MerrJep.al ofron një gamë të larmishme modelesh Audi që i përshtaten çdo preference. Jeni të interesuar për Audi A4 ikonë? Apo një Audi Q5 4x4 të gjithanshëm? Në MerrJep, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë opsionesh për të zgjedhur.

Me fjalë kyçe si "Audi në shitje" ose "Audi A6 2012" në kërkimin tuaj, ju mund të lundroni lehtësisht në listimet tona dhe të gjeni Audi-n e përsosur për ju (një me sedilje me ngrohje ose lëkure ndoshta, xhama te zinj, full panorama ose dhe me sensorë parkimi?).


Në MerrJep.al kuptojmë se preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë nga personi në person. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë modele Audi me opsione kambio automatike dhe kambio manuale për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Zbuloni një pafundësi makinash okazion


Kur blini një Audi në MerrJep.al, mund të besoni se po merrni makina okazion. Pavarësisht nëse kërkoni makina të përdorura si një Audi A6 2009 në shitje ose për makina të reja si një Audi A5 viti 2010 krejt të ri, MerrJep.al ju ndihmon. Thjesht filloni kërkimin tuaj me fjalë kyçe si "Audi në shitje" për të gjetur Audi-n tuaj në gjendje shumë të mirë sot!

Shisni Audi-n tuaj në MerrJep.al


Keni një Audi për të shitur? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për përdoruesit që të listojnë Audi-t e tyre për shitje. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni foto, jepni detaje për makinën tuaj, shkruani një përshkrim si përshembull “Audi A4 2007 në shitje” ose shitet Audi A3 2006 TDI dhe vendosni çmimin tuaj të dëshiruar. Me audiencën tonë të gjerë dhe ndërfaqen miqësore për përdoruesit, ju mund të tërheqni blerës potencialë shpejt dhe me lehtësi. Edhe nëse jeni duke përmirësuar në një model të ri Audi full option ose thjesht kërkoni të shisni automjetin tuaj aktual, MerrJep.al është vendi i përsosur për të gjetur një pronar të ri për Audi-n tuaj.

Nisni udhëtimin tuaj me Audi sot!


Mos e humbisni mundësinë të gjeni makina në Shqipëri me MerrJep.al. Me mjete kërkimi miqësore për përdoruesit dhe një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, ju mund të navigoni lehtësisht në platformën tonë dhe të gjeni Audi-n e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja. Filloni udhëtimin tuaj me Audi sapo të ardhur nga Gjermania, Zvicra, Italia me doganë të paguar dhe taksa të paguara me MerrJep.al.


Në mesin e mijëra njoftimeve, ju mund të gjeni makina Audi sipas nevojave dhe preferencave tuaja duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Audi A6 në shitje”, “Audi A3 2006”, “Audi Q5 2013”,”Audi A4 2007”, Audi A6 2012”, apo “merrjep Audi” për të zbuluar një gamë të gjerë Audi në shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione