Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A4 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 18:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4, QUATTRO 4X4,VITI 2006,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 BENZINE

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

��OKAZION��

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 viti 2009 Automat. 2.0 Dizel

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION shitet audi a4 2009 2nafte

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0Tdi 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

AUDI A4 2.0TFSI 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

JEPEN MAKINA ME QERA

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Rental Car

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:04 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

SHITET AUDI A4 2.0 TDI SLINE FUNDI 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

Audi A4 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 automat 2.0 nafte 179.000 km europe

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4 2009 Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 Automatik 2.0 nafte nga Italia

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 Automatik 2.0 nafte sensore navi

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:27 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi a4 2.7 nafte 069 64 09 500

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 Benzine Automat Motor i Thjeshte ������������

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 20:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

Audi A4 S-line 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 benzin-gaz.

2 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Avant sport viti 2006 look S-Line disqe 18 nafte

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

AUDI A4 KAMBIO AUTOMAT SUPER GJENDJE 0689400000

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2.0 nafte automat okazion

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Shitet okazionnn

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌ Disqe Goma Shehu ❌ Te Reja Dhe Te Perdorura

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet +355693763667

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌️OKAZION❌️Audi A4 S Line Quatrro 2.0 Tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

AUDI A4 1.9 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4, QUATTRO 4X4,VITI 2006,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 BENZINE

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0 TDI Kambio Automatike Europe

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 MANUAL NAFTE VITI 2005 ... SUPER OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

Audi A4 2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

����SHITET AUDI A4 NAFTE.0686006066

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

����SHITET AUDI A4*0686006066.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌ A4 Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Krujë

VTM NDERROHET ME CLA 220 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

Audi a4 benzine-gaz 2.0 automat 2013 nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2006 naft 2.0 Manual 3800 mij euro okazion

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Nafte 2.0 TDI Automat 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 TDI kamio 7G, Quattro viti 2013 63,000 km

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:07 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi a4 1.8 turbo Automatt

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:37 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet audi A4 viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2012 SHITET OSE NDROHET ME AUDI A6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

��OKAZION��

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni per Audi A4 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A4 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A4 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A4 ne MerrJep.al


Keni Audi A4 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione