Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina automatike - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 10154
VW Volkswagen , 4009
Audi , 3070
BMW , 1661
Ford , 793
Toyota , 601
Volvo , 504
Opel , 486
Hyundai , 483
Land Rover , 459
Citroën , 303
Peugeot , 271
Fiat , 253
Smart , 248
Nissan , 224
Renault , 198
Porsche , 166
Jeep , 145
Seat , 100
Mitsubishi , 74
Kia , 70
Jaguar , 69
Honda , 66
Chevrolet , 65
Škoda , 64
Lancia , 63
Lincoln , 50
Mazda , 46
MINI , 44
Chrysler , 39
Alfa Romeo , 38
Ssangyong , 37
Dodge , 28
Suzuki , 19
Cadillac , 13
Acura , 12
Saab , 12
Rover , 11
Subaru , 11
Daihatsu , 10
Hummer , 5
Dacia , 4
Lexus , 4
Isuzu , 3
Infiniti , 3
Aixam , 3
GMC , 3
Maserati , 2
Tesla , 2
Alpina , 2
Corvette , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina automatike,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina automatike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz ML 350 Diesel Panoramic ⁣

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:55
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B Class

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 08:59 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Durrës

SSANGYONG KORANDO OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Citroen C3 Automat.

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:58 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

SSANGYONG KORANDO OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:58 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7, 3*S Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:55 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

��AUDI Q5 PREMIUM 2.0TFSI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 Benzin/Gaz/Automat

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:53 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

❌ AUDI A5 QUATTRO 35TDI (4×4)❌

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Elbasan

SHITET SSANGYONG KORANDO 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Fier

SHITET SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Okaziooon

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:53 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

OKAZION Audi Q7 S Line 3.0 Nafte Viti 2012 FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E220 CDI Full Opsion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

Mercedes benz c class 220 nafte automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:51 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

OKAZION SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET

12 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Tiranë

U SHIT ✅ GLK 320 pa takse lluksi

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:48 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet Toyota Rav 4 AUTOMAT OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Lushnjë

OKAZION SSANGYONG 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:46 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Berat

BMW 420d GRAND COUPE LUXURY

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:44 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

FUORISTRADE RENAULT 2.0 NAFTE AUTOMAT SUUUUUPER GJENDJE

6 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:44 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris (Automat) ��������

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:44 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 FULL OPTION E SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET ���� GOLF 6 PLUS 2012 ���� AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:42 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Okazion Bmw X5 F15 Look M 3.0 Benzin 15

22 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Automat 3.8 benzine + Gaz

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

AUDI Q5 ,2.0 NAFTE , AUTOMAT F1, Viti 2010

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 S Line 3.0 benzine Full Panorama

30 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class 300 AMG Line Full Panorama

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT FULL OPTIONS

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz ML 350 Bluetec Full Panorama

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, SENSOR, VITI 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Tiranë

Okazion Mitsubishi Colt Automat

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Quattro Premium PLUS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750L 4.4 Twin Turbo Limit Editon

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 naft

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina automatike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione