Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

manual - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 8225
Mercedes-Benz , 7155
Ford , 3678
Audi , 2166
Toyota , 1786
Opel , 1594
Fiat , 1288
BMW , 1144
Renault , 705
Nissan , 602
Peugeot , 576
Citroën , 491
Seat , 443
Alfa Romeo , 202
Hyundai , 187
Land Rover , 185
Mitsubishi , 179
Volvo , 179
MINI , 158
Škoda , 158
Mazda , 139
Lancia , 135
Chevrolet , 128
Kia , 102
Smart , 91
Suzuki , 75
Jeep , 71
Jaguar , 60
Honda , 59
Chrysler , 48
Dacia , 27
Ssangyong , 22
Dodge , 20
Acura , 14
Rover , 14
Daewoo , 14
Daihatsu , 13
Porsche , 12
Subaru , 9
Saab , 7
Tata , 6
BAIC , 5
Isuzu , 4
MG , 4
Zastava , 3
Cadillac , 3
Bugatti , 3
Lexus , 3
Ferrari , 3
Grecav , 2
Hummer , 1
Maserati , 1
Tesla , 1
NSU , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe manual,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj manual Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:59
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:05
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kurbin

Ford Fiesta

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

Aidi Q3

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
27 Qer 14:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 300 4Matic 123K km origjinale

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 00:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:38
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw seria3

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat bravo

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:34 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 DOKUMENTA Ok

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA AURIS

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:41 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

Mercedez Benz B180 NAFTE AUTOMAT 2013 OKAZION

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION BMW X5 3.0 GAZ-BENZINE AUTOMAT + nderrim

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:36 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

SHITET HONDA CR-V 2.2 NAFT 4X4 FUNDI 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:29 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet toyota auris 1.4 nafte

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Shitet mercedez benz c class 220

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

VITO 111 /2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:01 Makina  ·  Peugeot  ·  4007  ·  Tiranë

PEZHO 4007 MANUAL NAFT VITI 08 MOTORR 200

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4 2.2 Naft D-4D

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

⭐️Okazion ⭐️Shitet Mercedes Benz C class⭐️.

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 22:54 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Shitet Opel Antara

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

Toyota yaris 1.4 naft manual Viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ml 350 buetec 2014ne super gjendje mundesi ndrrimi

17 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Korçë

VW Caddy 1.4 Benzine ����

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 EVO

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Cady nafte 1.9 2010 manual 4×4 ��������

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet ���� viano

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 22:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6, nderrohet me automat +-

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

ford focus titanium..i pa diskutushem

6 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Krujë

Golf plus benzin + Gaz i porsa ardhur nga gjermania me dogan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental albania, Rent a van tirana furgon me qera 9 vende

85 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

1.4naft viti 2010 makina ska nevoj per asgj

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

C klas

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:09 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

SHITET FIAT PUNTO, 1.3 NAFTE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

MERCEDES C180 BENZIN+GAZ COMPRESOR MANUAL 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 5 MANUAL

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:02 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL D4D

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

Mercedes Benz S Class 550 2011 exclusive

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.8 Nafte 2010 Manual

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 22:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.6 Nafte 2011 Manuale

4 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:00 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 Zvicre

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

Mercedes Benz S Class 2011 exclusive

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010.MANUAL 170MI KM

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

W V Caddy 1.9 naft viti 2009 kamje manual 199876 kilometra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf VI BIFUEL 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

POLO 1.6 NAFT VITI 2009 MANUAL ME KONDICIONER.227 MI KM ME D

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOKUS 2.0 BENZIN+GAZ VITI 2010.MANUAL SUPER GJENDJE.ME

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj manual | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione