Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

MERCEDES C CLASS

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

MERCEDES C CLASS

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Mercedes Benz E Class SUPER OKAZION !

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lezhë

Mercedez benz E class 211

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

C class

3 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz w203

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mallakastër

✅️MERCEDEZ BENZ C200 CDI ✅️KAMBIO AUTOMAT ✅️VITI 2008 ✅️

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pogradec

Bezin gaz automat letra t sapo prera shes m nderimi

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Mercedes Benz

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

C class

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet C Class

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Mercedes Benz W204, C200, 2009 Avantgarde

730 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 11:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Shitet C Klass Benzinë-Gaz SUPER GJËNDJE

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet&ndrohet

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

AVANGAR 200 Kompresor Benzin-Gaz

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Korr 23:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mersedes benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 7200 EURO NE GJENDJE PERFEKTE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz w203

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz 200 Kompresor

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

shitet c klass 2008 automat nafte

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz E-Class

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 6900euro

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mersedes benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 19:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shes makonë

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes Benz 200

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Berat

shitet

5 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

Mercedes Benz c200

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 03:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mersedes benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 02:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Benc e klas 211

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 01:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

C klasse w203

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 01:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lezhë

Shitet makine funerale me letra te sa po prera per 1 vit

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz C-class 200 Elegance

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Okazion Shitet Mercedes Benz c-class 200 Elegance

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Clk W208

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 18:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Benz C-200 KOMPRESSOR Motorr i Kuq

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Berat

��Okazion��

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

C class 200 cdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 02:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mercdes benz

3 500 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet c class w203

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Benz CLK okazion

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 12:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Shitet W 210 Benzin/Gas

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 00:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Shitet MERCEDES Benz motorr Evo

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

Okazion mercedes benc c200 2005 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lezhë

Benzin gaz 1.8 1500 lek me ni vit leta 0685495156

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
12 Korr 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Berat

Mercedes Benz C class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione