Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timon anglez - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 177
BMW , 124
Ford , 99
Opel , 80
Land Rover , 70
Nissan , 60
Mitsubishi , 48
Toyota , 34
Renault , 18
Jaguar , 16
MINI , 13
Jeep , 13
Citroën , 12
Peugeot , 11
Volvo , 11
Chrysler , 10
Škoda , 9
Fiat , 9
Suzuki , 8
Hyundai , 8
Porsche , 6
Saab , 4
Honda , 4
Mazda , 3
Seat , 3
Rover , 3
Isuzu , 2
Alpina , 2
Smart , 2
Lexus , 2
BAIC , 1
Kia , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Yugo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon anglez,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Timon anglez Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:19
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:04 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX 1.8 NAFT SAPOARDHUR NGA BELGJIKA

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:04 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:00 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

11 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

11 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Full Options

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

rang rover sport 4.4 me targa angleze letra anglez okazion

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:19
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

45 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:39 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Durrës

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 FULL OPSION

48 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E 250 NAFT 2013 (CABRIO) FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530D

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser Suv 4x4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:23 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

HONDA CR-V 2.2 NAFTE VITI 2012 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:20 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO VITI 2013 AUTOMAT 8G

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-220 BLUETEC VITI 2015 AUTOMAT 9G

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:20 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 FULL OPTION E SAPO TARGUAR

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE “TRENDLINE” VITI 2012 I SAPO ARDHUR

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

BENZ E250 CDI 4 MATIC, 2014 , GJENDJE PERFEKTE

13 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volksuagen Golf 2.0 GTD Nafte Automat 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Vogue 4,4L autobiography

36 666 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:13 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Pogradec

BMW 530D 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN LUNGO 2.0 BENZIN 2020 GJENDJE PERFEKTE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:41 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 1.6 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

E 300 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2020 FULL OPSION

63 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:39 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI 2.0 NAFT 2010 S-LINE FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:35 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:35 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 50TDI LUNGO 2018 FULL OPSION

49 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 NAFT 2019 FULL OPSION

57 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

C 63 AMG 2018 FULL OPSION

43 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2019 FULL OPSION

43 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:27 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 55TFSI (50KM) 2020 FULL OPSION

52 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:16 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S-Line 2.8FSI Pa Turbo Super Full 8700euro ��������

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

����Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec 2012 !! 14500€

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon anglez | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione