Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Q5 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi Q5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 S line 2.0 Benzine Super Full Panorama 12

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 QUATTRO, VITI 2018, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

23 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 14:15
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5 2016

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 00:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 (3xS Line) - 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 3.0 tdi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

✅️ Audi Q5 S-line ✅️

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

36 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 S-LINE 3.0 TDI VITI 2014

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 me dogan 2.0 tdi quattro viti 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-line 3.0 tdi me dogan super gjendje

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:07 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Shitet AUDI Q5 2.0 QUATTRO SLINE ����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET NDROET AUDI .Q5 S line Super gjendje 130 mi km

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Model EXTRA PREMIUM 3.0TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:28 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi shitet

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Shitet Audi Q5

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0T QUATTRO ZVICRA CH

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:07 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

SHITET ���� AUDI Q5 S-LINE ���� FULL OPTIONS 3.0 NAFTE 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

audi Q5

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Shitet Audi Q5

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Q5 2.0 nafte Automatike, navi,sensore

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

AUDI Q5 ,2.0 NAFTE , AUTOMAT F1, Viti 2010

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:02 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-Line 3.0 TDI !!!

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Korçë

Audi Q5 2.0 TDI Quattro OKAZION

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

Audi Q5 3.0 TDI Nafte Automat viti 12/2014����

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:21 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

OKAZION!! Audi Q5 2014 3.0 TDI

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

SUPER Audi Q5 2014 100 km Nafte

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

Audi Q5 3.0 Nafte Automat viti 12/2014 ����

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:13 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

��AUDI Q5 PREMIUM 2.0TFSI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:03 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 S line 2.0 Benzine Super Full Panorama 12

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi SQ5

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

Audi Q5

1 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:15
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

✅ Audi q5 2014 ✅

16 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

OKAZION Q5

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:30 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 Quattro 2.0 TDI

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 QUATTRO, VITI 2018, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

23 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3X S-Line 27000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:02 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI Quattro

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S Line 3.0 TDI Quattro

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT SUPER GJENDJE

12 980 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:32 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Krujë

Q5 SLINE 3.0 NAFTE ME 111000 KM ORIGJINALE

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2.0 TFSI 2015 S-Line

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lezhë

Shitet

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Shitet audi q5 2011 benzin

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:12 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 45TDI Quattro 3.0 TDI Panorama 2016

16 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi Q5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione