Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf plus - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 2777
Audi , 134
Ford , 67
BMW , 46
Land Rover , 26
Toyota , 19
Porsche , 12
Nissan , 9
Fiat , 9
Hyundai , 9
Opel , 8
Renault , 8
Peugeot , 7
Volvo , 6
Mazda , 5
Citroën , 5
Smart , 5
Škoda , 4
Acura , 2
Jaguar , 2
Alpina , 2
Chrysler , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf plus,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf plus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:10
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Ndrohen 2 makina me 1

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Golf Plus 1.9Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf 5+.vit 2008.mundesi nderrimi

380 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte baxho navi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9Tdi

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

VW-Golf Plus 2.0-TDI AUTOMAT-BAXHA Gjermania

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

SHITET ���� SHARAN 2012 ���� AUTOMAT 7 VENDE FULL OPTIONS

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET ���� GOLF 6 PLUS 2012 ���� AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

vw golf

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Shitet golf 5 plus 1.9 naft me dogan

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Ndrohen 2 makina me 1

1 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Golf Plus 1.9Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Vw golf plus automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

VW Golf 5 plus viti 2006 2.0 nafte automatike

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

W Golf 5 plus vit 2006 2.0 naft kamje automatic 213456 kilom

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:11 Makina  ·  BMW  ·  540  ·  Tiranë

2017 BMW 540i (B58) ECS Tuning

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:09 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser Suv 4x4

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C 300 AMG look

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Korçë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet Golf Plus AUTOMAT Gaz-Benzin i ardh nga Gjermania

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

7 Seater SUV for rent tirana albania

49 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen 7 2.0 nafte/ diesel Automat me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera, Makina ekonomike me qera, golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

49 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 7 vendeshe me qera, furgon me qera

89 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit Furgon me qera 9 vendeshe makina me qera rinas

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2.0 Diesel makina me qera Car rental Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Golf Plus

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 PLUS

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E220 CDI Full Opsion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

VW GOLF 6 PLUS ME QIRA

30 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET GOLF PLUS 2.0 TDI 2010 AUTOMAT SUPER FULL

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Vw Golf Plus 2007 okaziooon

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:57 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Jaguar XE

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

C 63 AMG 2018 FULL OPSION

43 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:57 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW Golf plus 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf plus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione