AUTO AHMATI

Auto Ahmati sherben ne tregun shqiptar qe ne vitin 1998.Gjithmone prane jush ne cilesi dhe korrektesi.

Autostrada Tirane -Durres km 7

Tiranë

Ads In Store

Të gjitha 1-26 nga 26
20 Pri 22:18

GLK 220 4 MATIC 2009 K.automatike

12 800 EUR

20 Pri 21:58

TOYOTA RAV 4 2.2 nafte 2013 K.automatike

18 900 EUR

20 Pri 21:46

HONDA-CRV 4X4 2.2 nafte 2007 K.manuale

6 200 EUR

20 Pri 21:38

CITROEN-C3 1.4 nafte 2007 K.automatike

3 700 EUR

20 Pri 21:38

FORD-C MAX 1.8 nafte 2006 K.manuale

3 400 EUR

20 Shk 13:27

VW GOLF V 1.9 TDI 2004 K.MANUALE

3 800 EUR

20 Shk 13:27

MERCEDES C-200 CDI LOOK AMG 2011

14 900 EUR

20 Shk 13:27

LAND ROVER DISCOVERY SPORT LUXURY 2015

27 000 EUR

20 Shk 13:26

CITROEN C4 PICASO 1.6 benzine+gaz 2009

4 700 EUR

20 Shk 13:26

MAZDA -2 1.4 nafte 2009 k.manuale

4 300 EUR

20 Shk 13:26

VW-GOLF V 2.0 GTD K.MANUALE 2007

5 300 EUR

20 Shk 13:26

VW GOLF V 1.9 TDI 2006 K.MANUALE

4 500 EUR

20 Shk 13:26

C-220 CDI AVANTGARD 2007 K.AUTOMATIKE

7 900 EUR

Në fillim