Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Accent , 351
Atos , 165
Azera , 1
Coupe , 262
Elantra , 85
Excel , 3
Galloper , 136
Genesis , 5
Getz , 248
Grandeur , 25
H-1 , 55
H 100 , 11
H-1 Starex , 22
H 200 , 1
Lantra , 27
Matrix , 86
S-Coupe , 28
Santa Fe , 1171
Santamo , 3
Sonata , 328
Terracan , 157
Trajet , 35
Tucson , 903
Veloster , 5
Veracruz , 3
i10 , 120
i20 , 81
i30 , 310
i40 , 46
ix20 , 60
ix35 , 178
ix55 , 7

Blej Hyundai ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Dje 23:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Tucson

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Grandeur  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:48
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 2013 Gaz

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 10:43
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Sonata 2018 2.4 Benzine

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Korr 20:32
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Vlorë

Shitet Hyundai Tucson 2023 me 25000 km

34 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 00:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Tucson 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Grandeur  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:32 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Durrës

Hyundai i10 Blue 1.0 Benzine+Gaz 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Tucson

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Shitet Hyundai Tucso 2naft Automat 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai IX35

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:14 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Hyundai I30

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 23:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gjirokastër

Shitet Hyundai SantaFe

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 2013 Gaz

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:09 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kavajë

OKAZION !! HYNDAI - TUCSON - VITI 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:08 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kavajë

OKAZION ! Hyndai I20 Benzin & Gaz Viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Tucson

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

Hyundai

6 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:48 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet hyundai santa fe 2020 ..

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet hyundai kona 2018..1.6 diezel

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe full option benzin gaz automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:13 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shes hyundai I 30

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 21:04 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2013 2.0

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 20:58 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

❌Hyundai i30❌

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

❌ Tucson Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SANTA FE FULL PANORAMA - 2013

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:28 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Tiranë

Hyundai i 20 1.6 naft vit 2009 kamje manuall 178976 kilometr

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Elbasan

HYUNDAI IX35 /2.0 CRDI / 4MOTION /FULL OPSION KM ORIGJINALE

11 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santafe 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Berat

Hyundai tuckon, V. 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:46 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai ix35 automatik 2.0 diesel ( zvicra )

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:36 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kavajë

OKAZIOON.HYNDAI.I.30.AUTOMAT.1.6.

7 050 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:02 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Accent 1.6 Nafte 2019

9 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:56
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:16 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe Viti 2014 Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 18:16 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tiranë

1.7 nafte /Viti 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7 nafte 2014 6300€

6 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2014 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2019 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

23 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2007 2.2 nafte automatike

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:22 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON VITI 2016 1.7 NAFTE AUTOMATIKE

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kerkuar per Hyundai ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai ne shitje


Keni Hyundai te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione