Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai Santa Fe ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al


Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 22:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
02 Korr 11:22
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION, Hyundai Santa Fe 6000€

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Shitet Hyundai Santa Fe

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe 2.2 Diesel, Full Option 7-vende 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santafe 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe full option benzin gaz automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa fe 2.0 Nafte Automat

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe 11.000€ Pak Diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:54 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet hyundai santa fe 2020 ..

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:32 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2013 2.0

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SANTA FE 2.0 CRDI eVGT Premium EXECUTIVE 7 VENDE -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE ❌❌ OKAZION❌❌

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2019 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

23 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:52 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2014 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai Santafe

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.0 Nafte

11 200 EUR

Sot 14:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

Hyndai Dizel ‼️2011- 2.0 ��Premium Eco Activ ☘️

7 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SHITET HYUNDAI SANTAFE

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai Santa-Fe PREMIUM

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:16 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 Nafte Automatik 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe 7 vendeshe

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FEE EXLUZIVE SUPER FULL CMIMI DISKUTUESHEM

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:38 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SANTAFE NAFTE 2.0 AUTOMATIK KLIMA 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe Automatike 2013 2.0 Nafte Full Extra

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Santa fe 7 vendeshe 4×4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

♦️Shitet Hyndai Santa Fe 2.0 nafte viti 2012 automatike

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 2013 NAFT 5 VENDE 6900 €

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai Santa Fe 2.7 Benzin Gaz / Automatic

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2017

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santa fe

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 4x4 Eco

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gjirokastër

Shitet Hyundai SantaFe

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe Super Extra Full

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 2013 panorama

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2012

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:35 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe 7 vendeshe 4×4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai benxine gaz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

OKAZION HYUNDAI SANTAFE VITI 06/2018

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 20:57 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkodër

Shitet/Nderrohet Hunday SantaFe 2.2 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe 7 vendeshe

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai Santa Fe ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai Santa Fe ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai Santa Fe ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai Santa Fe me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai Santa Fe ne shitje


Keni Hyundai Santa Fe te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione