Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

7 vende - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 173
Volvo , 130
Toyota , 121
Audi , 116
Hyundai , 104
Ford , 91
Land Rover , 70
BMW , 65
Fiat , 55
Citroën , 53
Nissan , 46
Chevrolet , 45
Mitsubishi , 44
Renault , 35
Honda , 28
Peugeot , 25
Mazda , 24
Kia , 21
Chrysler , 17
Seat , 14
Cadillac , 13
Dodge , 7
Buick , 6
Jeep , 6
Lincoln , 5
GMC , 5
Rover , 3
Lexus , 3
Ssangyong , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Infiniti , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 vende,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 7 vende Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Korr 21:38
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Shes Volvo XC90, 2.0 Inscription, 7 vende, super gjendje.

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 09:37
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 full options

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 11:17
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Volkswagen TIGUAN All Space, 2.0 TDI, R-Line, 4Motion, 7 Ven

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Dje 19:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:31 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:29 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFT AUTOMAT 7 VENDE 2010

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2009 ZVICRA

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SANTA FE 2.0 CRDI eVGT Premium EXECUTIVE 7 VENDE -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 - S LINE - 7 VENDE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

VW caddy maxx 1.6 benzin gaz

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:01 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

Toyota 4-Runner 4.0 V6 Limited (Benzine/Gaz)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:45 Makina  ·  Peugeot  ·  807  ·  Elbasan

Peugeot 807 - gas benzine - 4+1 vende

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:44 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 Nafte 3,0 7-sedilje

13 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 00:20 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 SCV6 Supercharged HSE

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life 1.9TDI 7 Marrshe (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4 2013

15 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

55 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser Suv 4x4

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:25 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

OPEL ZAFIRA OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 22:23 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

SHITET OPEL ZAFIRA

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 21:26 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 R-Design 2017, Black SUV Sport

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander Foristrade me qera 7 vendeshe

55 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

55 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Automat me qera/ to rent / makina me qera Rinas

55 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

7 Seater SUV for rent tirana albania

55 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

SHITET ���� SHARAN 2012 ���� AUTOMAT 7 VENDE FULL OPTIONS

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental albania, Rent a van tirana furgon me qera 9 vende

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 jepet me qera. SUV for rent albania. Luxury SUV rent

55 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:40 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 vendesh me qera, foristrad me qera

59 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

✅ Sprinter 313 Cdi 2.2 Diesel Automat Vende 8+1

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:35 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me Qera / Makina me qera / Car Rental

79 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

✅ Sprinter 313 Cdi 2.2 Diesel Automat Vende 8+1

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera duke filluar nga 7€ dita

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera 5 € dita mbi 1 muaj - 3 muaj

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:54 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

TURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW Passat CC 2.0 TDI BlueMotion

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:20 Auto sallon Makina  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

RANGE ROVER DISCOVER

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

❌VW TOURAN 1.9 NAFTE - 2010 - Kambio MANUALE - 7 VENDE ❌

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:54 Makina  ·  Peugeot  ·  308  ·  Tiranë

Okazion Benzin-gaz 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Auto sallon Makina  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

FURNIZIMI I RI

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:30 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Tiranë

Honda Odyssey Touring OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY MAXI 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Krujë

Kadi Maxi 2015 me dogan 8199 euro 0683218001

8 199 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover me qera. luxury car rental albania tirana

79 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 me qera, foristrade me qera, makina luksi me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:18 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

BENZIN & GAZ 7 VËNDE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 7 vende | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 7 vende në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • 7 vende në kategorinë Automjete
  • 7 vende në kategorinë Makina | Dacia | Logan
  • 7 vende në kategorinë Makina | Porsche | Cayenne
  • 7 vende në kategorinë Makina | Hyundai | Santa Fe
  • 7 vende në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • 7 vende në kategorinë Makina | Opel
  • 7 vende në kategorinë Makina | Land Rover | Discovery
  • 7 vende në kategorinë Makina | Fiat
  • 7 vendeshe në kategorinë Makina | Ssangyong

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione