Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2 CV , 9
AX , 9
Berlingo , 380
BX , 1
C1 , 283
C2 , 339
C3 , 2101
C4 , 1784
C5 , 577
C6 , 19
C8 , 58
C-Crosser , 21
C-Elysée , 24
CX , 4
C-Zero , 3
DS3 , 66
DS4 , 54
DS5 , 74
Evasion , 16
Jumper , 81
Jumpy , 63
Nemo , 58
SAXO , 180
Xantia , 18
Xsara , 318
ZX , 13

Blej Citroën në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje të ndryshëm si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.20 Korr 02:50
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION Citroën C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Tiranë

��2013 - Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:40 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Tiranë

��2013 - Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

CITROEN 1.6 NAFT 2011 AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:51 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

����CITROEN����C3����PICASSO����1.6-HDI����

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:47 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

CITROEN C4 PIKASO 1.6 NAFT VITI 2011 MANUAL NE SUPER GJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:29 Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Tiranë

CITROEN BERLINGO 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser Suv 4x4

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:54 Makina  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Durrës

Shitet-������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:31 Makina  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Durrës

Citroen C4 Grand Picasso

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:46 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citren c3 si e re

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:37 Makina  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Tiranë

Grande Picaso automat 5000 euro/ Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

Citroen C4 picasso 1.6 Diesel Viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:55 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Citroen C3 Automat.

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:05 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 Fundi 2006 1.4 Nafe Exclusive Automatik

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 14:33 Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Fier

Citoren Gaz/Benzin/Automat ����

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:20 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

Citroen c4 1.6 benzin gaz 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:00 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Shitet Citroen C3 1.6 automatik viti 2013

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:09 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

CITROEN C.4 VITI 2015 MANUAL

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:50 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Tiranë

Shitet makina

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet ��47000 kilometra��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 11:36 Makina  ·  Citroën  ·  C1  ·  Tiranë

Shitet Citroen C1, Automat 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Fier

Citroen Berlingo Van viti 2010 1.6 16v 90cv benzin-gas

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Fier

▫️Citroen Nemo ▫️viti 2014 ▫️1.3 mjt 80cv

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Fier

New Citroen Spacetourer 2.0 BlueHDi 180cv

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Fier

Citroen C5 Exclusive viti 2009 2.0 hdi

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

SHITET CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 DIESEL 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:20 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

CITROEN C3 1.4 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:31 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Citroen C3 1.4 naft Automat sapoardhur

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 09:13 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Has

Citroen C4 full options

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:56 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 20:12 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4 1.6 Hdi Naft 2011

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 14:54 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Korçë

Citoren xsara

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 19:25 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen c3

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 19:19 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

OKAZION CITROEN C4 1.6 NAFTE 2007 AUTOMAT����

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 17:09 Makina  ·  Citroën  ·  C1  ·  Elbasan

Shitet Citroen C1

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 14:27 Makina  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Tiranë

Ds5 2017 full option

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 14:22 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 Picasso 2600 euro me dogane

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 14:03 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 Picasso automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 14:01 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Lushnjë

Shitet Citroen C5 ,2010 ne Lushnje

45 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 12:26 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Tiranë

Citroen

2 800 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 09:21 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Krujë

Citroën 1.5 diesel

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 09:13 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Fier

Citroen xsara

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 06:17 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 Picasso

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 02:50
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION Citroën C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 01:10 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

CITROEN C4 1.6 NAFTE EXCLUSIVE AUTOMAT

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 22:50 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Citroen

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 22:45 Makina  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Tiranë

✅Kamionet Citroen Jumper 2.2 HDI, Viti 2011

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 19:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kurbin

Citroen C3 AUTOMAT 1.4 Nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 17:24 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Berat

Citroen C5 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 14:21 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Vlorë

citroen c 3 exluziv

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Citroën ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën


Keni Citroën që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione