Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën C3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Blej Citroën C3 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje apo modele tjera si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.

Sot 19:25 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen c3

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:43 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citren c3 si e re

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:36 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

����CITROEN����C3����PICASSO����1.6-HDI����

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Shitet Citroen C3 1.6 automatik viti 2013

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Citroen C3 1.4 naft Automat sapoardhur

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:17 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 Picasso

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Citroen

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kurbin

Citroen C3 AUTOMAT 1.4 Nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Vlorë

citroen c 3 exluziv

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:57 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Citroen C3 Automat.

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 18:39 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Okazion

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 04:03 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkodër

Citroen C3 1.4 naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 14:21 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

C3 Automat Benzin_Gaz

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 17:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet

1 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 07:08 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Okazion!!!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Korr 09:01 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkodër

Citroen c3 automat

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 14:54 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

CITROEN C3 PIKASO..1.4 BENZINE..12..2011..nga ZVICRA

3 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 15:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 Fundi 2006 1.4 Nafe Exclusive Automatik

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 14:26 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 14:14 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 2019

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 14:04 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

citroen c3 1.5 benzin

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 20:41 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

SHITET CITROEN C3 2010 BENZINE-GAZ 1.2

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 22:05 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Elbasan

1.4 nafte 1499 euro

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 14:48 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Korçë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 01:46 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Vlorë

Citroen viti 2009 1.2 benzin

2 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 11:34 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Berat

Okazion Citroen C3 1.2 Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Qer 15:19 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Qer 14:59 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Sarandë

Citroen C3 HDI 2018

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
25 Qer 08:00 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 12:46 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 07:01 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 23:20 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 18:17 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet ose nderohet citroen c3 2019

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 18:09 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroën c3 naft 2008 automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 01:02 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 18:50 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Vlorë

Shtiet okazion

2 100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 08:20 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 17:12 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Shitet Citroen C3

3 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 13:14 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet Citroen c3 viti 2004 naft

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 18:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Shitet cmim okazion

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 23:54 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Has

Citroen C3

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 23:54 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Has

Citroen C3

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 20:29 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet Citroen c3 viti 2004 naft

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:36 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

Citroen c3

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 00:38 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Vlorë

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 16:29 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Mirditë

Citroen C3

3 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 12:05 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

C3 AUTOMAT 1900 LEK

1 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 20:32 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet makina

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 19:06 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet citroem c3

3 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 09:01 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Shitet citroen c3

3 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Citroën C3 ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën C3 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën C3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën C3


Keni Citroën C3 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione