Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina deri ne 2000 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 12383
VW Volkswagen , 5729
Ford , 3611
Audi , 2395
Opel , 1951
BMW , 1902
Fiat , 1543
Renault , 1158
Toyota , 950
Peugeot , 882
Citroën , 582
Nissan , 509
Smart , 368
Seat , 336
Alfa Romeo , 327
Land Rover , 311
Mitsubishi , 285
Hyundai , 266
Volvo , 215
Lancia , 192
Škoda , 157
Chevrolet , 138
Mazda , 116
MINI , 104
Porsche , 98
Suzuki , 95
Kia , 91
Jeep , 89
Jaguar , 81
Honda , 73
Chrysler , 71
Daewoo , 51
Rover , 49
Saab , 44
Ssangyong , 37
Dodge , 26
Daihatsu , 14
Dacia , 13
Acura , 11
MG , 10
Isuzu , 7
Lexus , 6
Cadillac , 5
Infiniti , 5
Bentley , 5
Hummer , 4
Maserati , 4
Tata , 4
KTM , 4
Zastava , 3
Subaru , 3
Lada , 2
BAIC , 2
Lincoln , 2
Artega , 2
Yugo , 2
Aixam , 2
Maybach , 2
DeTomaso , 1
Tesla , 1
Grecav , 1
Trabant , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina deri ne 2000,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina deri ne 2000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Korr 22:31
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 S-Line

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:28
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN ROUGE (X-TRAIL) FULL OPTION, AUTOMAT,BENZIN/GAZ

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:11
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC 60 Automat viti 2010 - 9000 euro

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Sarandë

BMW 535i Sedan X-DRIVE Bi-Turbo 302 HP (gjendje perfekte)

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:51
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW Cady Frigo V.2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Volkswagen touran

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:45 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2015

14 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:44 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

FUORISTRADE RENAULT 2.0 NAFTE AUTOMAT SUUUUUPER GJENDJE

6 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:44 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

11 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Durrës

OKAZION Mercedes ML

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML63 AMG-09 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Quattro Premium PLUS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 7 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 6 R line viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:29 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Opel.⛔️��.OKAZION��⛔️

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 420  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL420 -09 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 PICK-UP-06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Berat

Porsche Cayenne

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:18 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Lushnjë

Fiat grande punto 1.2gaz +benzin

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750Li LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Vlorë

MERCEDES BENZ E350

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

BENZ C180 NAFTE VITI 2016 AUTOMATIK OKAZION

14 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Fier

Shitet Lexus Is220 naft

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:37 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

Shitet Toyota iQ 1.3 benzine automat.Super Gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET..Toyota auris 1.4 diesel D4D.(SUPER MJET)

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

❌❌Mercedes Benz C220 cdi❌❌

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus 1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:57 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Mundesi Nderrimi *Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkodër

Nmund te Nderrohet• Nisan Qashqai 2011•

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:53 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:53 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Korçë

Nisan Qashqai 2011

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Mundesi Nderrimi *Ford focus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Sarandë

Mundesi Nderrimi*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Mund të Nderrohet ▪︎Ford Fokus *1.6 Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Gjirokastër

Nisan Qashqai 2011•*1.6 Gaz & Benzin*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjirokastër

Ford Focus ▪︎1.6 Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:43 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:31 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia , Automat, 1.6 Gaz+Benzine

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:08 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

OKAZION!! Ford S-MAX 2.0 Nafte 2013 FULL!!

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:07 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

2012 BMW X6 M HAMANN EDITION

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:17 Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-08 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina deri ne 2000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione