Auto Kanani

MAKINA TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA !!
TRANSPORT MAKINASH NGA GJERMANIA !!
MARRIM POROSI PER MAKINA KAMIONA MJETE PUNE DHE PJESE KEMBIMI TE REJA NGA GJERMANIA !!
PER MAKINAT NE SHQIPERI KONTAKTO NE NR 0697521979
PER TE POROSITUR DHE TRANSPORTUAR NGA GJERMANIA KONTAKTO NE WHATSAPP NR 004915256845045

Rruga Leonardo Murialdo Nr 10 Fier Albania

Fier

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 109
Sot 17:14

Mercedes-Benz EVO 220 CDI

5 900 EUR

Sot 17:14

Shitet Ford Fusion 1.6 TDCI Plus

3 700 EUR

Sot 17:11

Opel Astra 1.7 Nafte

2 999 EUR

Sot 17:11

Mercedes-Benz A 200 CDI AVANTGARDE

3 600 EUR

21 Qer 09:42

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE FULL

4 300 EUR

09 Qer 17:12

Mercedes-Benz E 220 CDI AVANTGARDE

5 790 EUR

06 Qer 12:32

🇨🇭 BMW X3 M-PACKET 2.0d Panorama

8 500 EUR

03 Qer 06:16

Shitet Fiat 500 Chrome

18 Maj 07:46

VOLKSWAGEN CADDY 2.0 GAS BENZINE

4 600 EUR

13 Maj 09:37

Volkswagen Caddy 1.9 TDI

5 700 EUR

06 Pri 16:53

Volkswagen Caddy 1.6 TDI Maxi Facelift

8 000 EUR

27 Mar 08:40

BMW X3 2.0 DIESEL M-PACKET PANORAMA

9 300 EUR

15 Mar 14:59

Bicikleta OKAZION

13 Mar 09:58

SHITUR CADDY 1.9 TDI LIFE

5 700 EUR

13 Mar 09:58

SHITUR CADDY 1.9 TDI LIFE

5 000 EUR

23 Shk 11:42

U SHIT Mitsubishi Colt 1.5 Nafte

2 900 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione