Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zbuloni makina Toyota: Toyota në shitje në MerrJep.al

4-Runner , 229
Auris , 1959
Avensis , 622
Aygo , 472
Camry , 30
Carina , 47
Celicia , 67
Corolla , 2002
Cressida , 1
Crown , 1
C-HR , 16
Dyna , 1
FJ , 16
GT86 , 2
Hiace , 21
Highlander , 30
Hilux , 379
IQ , 55
Land Crusier , 660
MR 2 , 13
Paseo , 13
Picnic , 11
Previa , 17
Prius , 75
Prius+ , 13
Proace , 6
RAV 4 , 3934
Sequoia , 12
Sienna , 11
Starlet , 38
Supra , 3
Tacoma , 4
Tundra , 5
Verso , 177
Verso-S , 52
Yaris , 6013

Jeni në kërkim të një automjeti të besueshëm, të nivelit të lartë, të cilit mund t'i besoni për vitet në vijim? Ne ju sugjerojmë Toyota, një markë sinonim i përsosmërisë, besueshmërisë dhe inovacionit.

Qoftë nëse jeni në treg për një makinë kompakte elegante (Toyota Yaris, Toyota Auris, Toyota Corolla, Toyota Aygo) apo një 4x4 të fortë (Toyota Urban Cruiser, Toyota RAV4) për të pushtuar terrenin e thyer, MerrJep.al ka plot makina Toyota të reja dhe të përdorura, të përshtatura për të përmbushur një mori të preferencave dhe stileve të jetesës.

13 Maj 17:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Okazion - Shitet Rav 4 e modifikuar ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Korr 20:49
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:46 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:52 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

Toyota 4-Runner 4.0 V6 Limited (Benzine/Gaz)

25 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

✅Toyota Auris Automatike 1.6 Benzine "Behet 100% Gaz"

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:37 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Toyota Bz4x elektrike 100%⚡️ full opsion

33 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla 1.4tdi automatike

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Yaris- Viti 2012- Benzine 1.3- Gaz BRC- Automat- 7800€

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav 4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:45 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

Toyota urban cruiser

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:40 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota Avensi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:40 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

Toyota 4-Runner 4.0 V6 Limited (Benzine/Gaz)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

✅Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2007 ������������

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL MANUALE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:24 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

��Toyota Urban Cruiser 1.4 nafte 4x4 cel 0686720385��������

6 700 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:24 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

Toyota Auris Automat

6 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2014 ❌

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:48 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:44 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris,hibride,automatike

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D KAMBJO MANUALE 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:30 Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Tiranë

TOYOTA VERSO S 1.3 BENZIN AUTOMAT 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:30 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:30 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

Toyota Urban Cruiser 1.4 Nafte 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:29 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 4X4 MANUAL 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:27 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 4X4 MANUAL 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:27 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla

4 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:26 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D MANUALE 6 MARSHA 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

Toyota yaris 1.4 naft manual Viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berat

TOYOTA RAV4 2011 AUTOMATIKE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

Toyota auris

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Yaris 1.4 automat

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2.0D4d

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.6 benzin vit 2008 kamje automatic 179865 kilo

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

1.4 nafte automat

4 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Korçë

�� ToyotaYaris 2006 1.4Benzin ��

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

YARIS

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

ESHTE SHITUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corola 200 naft Manual

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:48 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet toyota rav 4 automat naft

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Makina Toyota në shitje: Merrjep Toyota


Linja e Toyota-s përfshin një gamë të gjerë modelesh, secila e krijuar për t'iu përshtatur stileve të ndryshme të jetesës dhe preferencave të drejtimit.

Toyota Yaris, Toyota Auris dhe Toyota Corolla


Toyota Yaris është mishërimi i efikasitetit dhe stilit, i përsosur për udhëtarët urbanë dhe banorët e qytetit. Me madhësinë e tij kompakte, motor me efikasitet të karburantit dhe transmisionin e përshtatshëm me preferencat tuaja (automatik apo manual).


Ndërkaq, Toyota Auris ofron një përzierje të përsosur stili dhe efikasiteti, ideale për udhëtarët urbanë dhe familjet e vogla. Me dizajnin e tij elegant dhe hapësirën e bollshme të brendshme, Toyota Auris 1.4, për shembull, ofron një udhëtim të rehatshëm në qytet ose udhëtime më të gjata.


Toyota Corolla ka qenë prej kohësh një simbol i besueshmërisë dhe vlerës, duke e bërë atë një nga makinat më të shitura në botë. Toyota Corolla është përzierja e përsosur e stilit dhe prakticitetit për drejtimin e përditshëm. (Mund edhe të gjeni pasardhësin e saj Toyota Corolla Verso.)


Toyota Hilux dhe Toyota RAV4


Për ata që kanë nevojë për makina pune të forta, Toyota Hilux 4x4 është zgjedhja më e mirë. E njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë e saj, Toyota Hilux është njëlloj si në shtëpi, në kantieret e ndërtimit apo shtigjet jashtë rrugës.


Toyota RAV4 (përshembull, Toyota RAV4 2.2) është një SUV që ofron hapësirë ​​të bollshme, teknologji të avancuar dhe performancë mbresëlënëse. Toyota RAV4 (automatike apo manuale/ me naftë ose benzinë) ofron një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm për shoferët dhe pasagjerët njëjtë.

Toyota Hybrid


Në përgjigje të shqetësimeve mjedisore në rritje, Toyota ka zgjeruar linjën e saj për të përfshirë makina hibride në modele të ndryshme. Nga Prius automat te Highlander, hibridet Toyota ofrojnë efikasitet mbresëlënës të karburantit dhe emetim të reduktuar pa kompromentuar performancën.

Makina okazion: Makina të përdorura dhe makina të reja vetëm në MerrJep.al


Po kërkoni vetura okazion? Në MerrJep.al, do të gjeni një listë plot makina në shitje, duke përfshirë makina të përdorura dhe makina të reja. Me një reputacion për besueshmërinë dhe transparencën, MerrJep.al është destinacioni juaj i preferuar për të gjetur një Toyota që i përshtatet nevojave dhe buxhetit tuaj.


Pavarësisht nëse jeni në treg për një Toyota Urban Cruiser (me sedilje me ngrohje) të zotëruar më parë ose një Toyota Avensis (me pasqyra elektrike) të përdorur butësisht, mund të shfletoni me besim, duke e ditur se çdo listim në MerrJep.al është real.

Si të gjeni një Toyota në MerrJep.al?


Falë MerrJep.al kërkimi për një Toyota është më i thjeshtë se kurrë. Me një kërkim për makina në shitje e me konkretisht, "Toyota në shitje" ose “merrjep Toyota viti 2008”, ju mund të shfletoni një përzgjedhje të gjerë të automjeteve të reja dhe të përdorura Toyota të disponueshme në zonën tuaj. Nga Toyota Aygo 2007 deri te Toyota Hilux 2010gjendje perfekte, MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për të gjetur Toyota-n e përsosur, me kilometra origjinalë, të gjitha shërbimet e kryera, dhe doganë të paguar dhe me licensën e importimit të makinave (në rast se ka ardhur nga jashtë) që i përshtatet buxhetit dhe stilit tuaj të jetesës.

Shitje makinash Toyota në MerrJep.al


Nëse po kërkoni të shisni Toyota-n tuaj në Shqipëri, me një njoftim falas, MerrJep.al ofron një platformë pa probleme për t'u lidhur me blerësit e mundshëm. Rendisni Toyota-n tuaj për shitje në MerrJep.al duke shkruar në njoftimin tuaj “shitet Toyota”, “makina Toyota në shitje”, "shitet Toyota RAV4" ose "shitet Toyota Yaris 2009" për të arritur një audiencë të gjerë të blerësve të interesuar që kërkojnë automjetin e tyre të ardhshëm tani.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione