Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Rav 4 ne Shtije | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Rav 4 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Rav 4 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Rav 4 ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.19 Korr 22:49
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Okazion - Shitet Rav 4 e modifikuar ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 14:35
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4 AUTOMAT 2009 2.2 NAFTE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav 4

6 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:19 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:04 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kavajë

TOYOTA RAV4 AUTOMAT VITI 2011 FULL FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TAYOTA

33 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:02 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4 2.2 Naft D-4D

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:01 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2.5 Hybrid

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berat

TOYOTA RAV4 2011 AUTOMATIKE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA RAV 4 AUTOMAT

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL D4D

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota RAV4 2.5 Benzine/Gaz LE 4WD

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota rav 4

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet Toyota Rav 4 AUTOMAT OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

����Toyota Rav4 2.0 benzine Automat (Zvicra)����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Tojota Rav 4

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

❌ TOYOTA RAV4 - 2.2 Nafte D4D - 2012 - KAMBIO MANUALE❌

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:21 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet Toyota Rav 4 Super gjendje OKAZION

8 500 EUR

Dje 13:56 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4 2011 2.2 Nafte Automatike 43.000Km

14 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:52 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV4 AUTOMAT VITI 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:56 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav 4 viti 2007 2.2d 159cv

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Makine familjare Toyota Rav4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:21 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA RAV4 D4D 2.2DIESEL. 2007.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA RAV4. 2.2DIESEL. AUTOMAIKE. 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 D4D

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav 4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:48 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet toyota rav 4 automat naft

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 22:46 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4-Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 14:35
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4 AUTOMAT 2009 2.2 NAFTE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 10:12 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kukës

Toyota RAV4

6 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 09:00 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 - 2009 - MANUAL - 2.2 NAFTE

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 00:32 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Toyota rav 4 nafte 2.2

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 00:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Toyota Rav 4 automatike

9 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 21:35 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lezhë

RAV4 2.2 2007 manual

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Shitet toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Pogradec

Toyota Rav4 2.2nafte 2006 manuale me letra te rregullta

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 12:17 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 09:12 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

TOTOTA RAV 4 NAFT MANUAL (gjermania)

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 08:29 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota rav4 full super gjendje

9 360 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 20:34 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kukës

Toyota Rav 4 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 15:42 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Okazion

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 15:24 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Auto fortuzi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 02:54 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

RAV 4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Rav 4 në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Rav 4 në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Rav 4 ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Rav 4 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Rav 4 ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Rav 4 shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione