Auto A1

Auto A1 SH.P.K - Aleati i prakticitetit, luksit dhe zgjedhjeve ekonomike.

“Auto A1 SH.P.K” është një shoqëri e cila ka shumë vite eksperiencë në shitjen e automjeteve të reja, dhe të përdorura të çdo modeli.

Ofrojmë makina të çdo modeli të importuara nga Italia.

Dëshironi çmime më të ulëta dhe cilësi më të mirë? Urdhëroni tek Auto A1 SH.P.K.

Tek ne mund të bëni zgjedhjen tuaj për makina ekonomike apo makina luksoze të përshtatshme për ngjarje apo evente të ndryshme me çmimet më të mira në treg.

Ejani në sallonin tonë për makina më të mira të përdorura dhe sigurohuni për cilësinë sepse ju japim garancion për çdo makinë të blerë.

Auto A1 SH.P.K ka hapësirën e vet të përshtatshme ekspozuese, ku mund të shikohen tipet e makinave më të bukura, më atraktive dhe më cilësore, si në ngjyra ashtu edhe në linja aerodinamike. Këtu, padyshim, mund ta gjeni makinat tuaj të preferuar, apo siç thuhet zakonisht - makinë e ëndrrës suaj!

Ne nuk shesim thjeshtë makina dhe shërbime, por sigurinë e jetës!

Ne ofrojmë makina nga brandet më të ndryshme si:
Mini Cooper, BMW X5, Benz A class, Renault Clio, Opel Meriva , VW Passat , Audi, Toyota, Corolla, Nissan si dhe çdo lloj makine tjetër që dëshironi, mund ta gjeni tek ne.

Çmimet janë natyrisht mjaft të volitshme.

Synimi ynë është krijimi i një ambienti të sigurt për klientët dhe familjet e tyre.

Ne nuk shesim thjeshtë produkte dhe shërbime, por sigurinë e jetës!

Ekipi ynë është i trajnuar për të ofruar zgjidhje për klientët tanë në çdo situatë. Flota jonë përmban modelet më të fundit të makinave.

Ne mendojmë se jemi një ekip me përvojë të madhe në fushën e industrisë së makinave dhe kjo na ndihmon të japim përvojë të mirë për klientët tanë.

Auto A1 SH.P.K gjendet në adresën:
Autostrada DR-TR km 13

Më shumë informacion në lidhje me makinat tona mund të gjeni dhe në profilin tonë në Merrjep.al.

Na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: +355682090484

Autostrada DR-TR km 13

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-38 nga 38
27 Qer 15:14

Ford Focus manuale

3 800 EUR

27 Qer 15:14

Toyota automat 2017

21 000 EUR

27 Qer 15:14

Seat Ibiza manuale 2013

6 200 EUR

27 Qer 15:14

Ford Focus manuale nafte

4 200 EUR

27 Qer 15:14

Ford C-max

7 500 EUR

27 Qer 15:14

Shitet Peugeot 207 nafte 2010

3 500 EUR

27 Qer 15:14

Shitet Renault Clio nafte 2007

2 800 EUR

27 Qer 15:11

AUTOVETURE

14 000 EUR

27 Qer 15:11

Shitet Volkswagen Golf benzin

3 700 EUR

27 Qer 15:11

Shitet Volkswagen Golf 7 nafte

11 200 EUR

27 Qer 15:11

Shitet Renault Kangoo 2011

5 200 EUR

27 Qer 15:11

Volkswagen Tiguan

9 200 EUR

27 Qer 15:11

Infiniti FX automat

15 500 EUR

27 Qer 15:08

Mercedes Benz A 180 nafte

14 700 EUR

25 Qer 15:51

Autoveture

7 800 EUR

25 Qer 15:48

Autoveture

2 300 EUR

25 Qer 15:45

Autoveture

2 400 EUR

25 Qer 15:42

Autoveture

5 500 EUR

25 Qer 15:39

Autoveture

4 200 EUR

21 Qer 16:03

Volkswagen Tiguan automat

21 000 EUR

21 Qer 16:01

Autoveture

11 000 EUR

21 Qer 16:01

Autoveture

3 400 EUR

21 Qer 13:50

Kamjoncine

16 000 EUR

21 Qer 13:50

Autoveture

12 700 EUR

Motor

2 500 EUR

14 Qer 10:16

Shitet Mercedes Benz

11 500 EUR

14 Qer 10:14

Autoveture

9 800 EUR

14 Qer 10:14

Shitet Nissan Qashqai nafte 2016

15 600 EUR

14 Qer 10:14

Shitet Mercedes Benz E250 4 Matic

18 500 EUR

14 Qer 10:14

Shitet Ford Focus manuale 2010

4 600 EUR

14 Qer 10:14

Audi A5

9 500 EUR

14 Qer 10:14

Autoveture

5 700 EUR

14 Qer 10:14

Shitet FORD FOCUS nafte 2012

6 200 EUR

14 Qer 10:14

Shitet Fiat Croma nafte 2009

3 500 EUR

14 Qer 10:14

Autoveture

12 700 EUR

14 Qer 10:14

Autoveture

3 500 EUR

14 Qer 10:14

Mercedes Benz

6 900 EUR

14 Qer 10:14

Shitet Seat Ibiza nafte 2011

4 200 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione