Auto A1

Auto A1 SH.P.K - Aleati i prakticitetit, luksit dhe zgjedhjeve ekonomike.

“Auto A1 SH.P.K” është një shoqëri e cila ka shumë vite eksperiencë në shitjen e automjeteve të reja, dhe të përdorura të çdo modeli.

Ofrojmë makina të çdo modeli të importuara nga Italia.

Dëshironi çmime më të ulëta dhe cilësi më të mirë? Urdhëroni tek Auto A1 SH.P.K.

Tek ne mund të bëni zgjedhjen tuaj për makina ekonomike apo makina luksoze të përshtatshme për ngjarje apo evente të ndryshme me çmimet më të mira në treg.

Ejani në sallonin tonë për makina më të mira të përdorura dhe sigurohuni për cilësinë sepse ju japim garancion për çdo makinë të blerë.

Auto A1 SH.P.K ka hapësirën e vet të përshtatshme ekspozuese, ku mund të shikohen tipet e makinave më të bukura, më atraktive dhe më cilësore, si në ngjyra ashtu edhe në linja aerodinamike. Këtu, padyshim, mund ta gjeni makinat tuaj të preferuar, apo siç thuhet zakonisht - makinë e ëndrrës suaj!

Ne nuk shesim thjeshtë makina dhe shërbime, por sigurinë e jetës!

Ne ofrojmë makina nga brandet më të ndryshme si:
Mini Cooper, BMW X5, Benz A class, Renault Clio, Opel Meriva , VW Passat , Audi, Toyota, Corolla, Nissan si dhe çdo lloj makine tjetër që dëshironi, mund ta gjeni tek ne.

Çmimet janë natyrisht mjaft të volitshme.

Synimi ynë është krijimi i një ambienti të sigurt për klientët dhe familjet e tyre.

Ne nuk shesim thjeshtë produkte dhe shërbime, por sigurinë e jetës!

Ekipi ynë është i trajnuar për të ofruar zgjidhje për klientët tanë në çdo situatë. Flota jonë përmban modelet më të fundit të makinave.

Ne mendojmë se jemi një ekip me përvojë të madhe në fushën e industrisë së makinave dhe kjo na ndihmon të japim përvojë të mirë për klientët tanë.

Auto A1 SH.P.K gjendet në adresën:
Autostrada DR-TR km 13

Më shumë informacion në lidhje me makinat tona mund të gjeni dhe në profilin tonë në Merrjep.al.

Na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: +355682090484

Autostrada DR-TR km 13

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-31 nga 31
06 Sht 11:04

BMW X3 2.0 nafte

12 700 EUR

06 Sht 11:03

Autoveture

10 800 EUR

06 Sht 11:03

CITROEN C4 1.6 nafte

3 200 EUR

06 Sht 11:03

Toyota Yaris Hibride

10 500 EUR

06 Sht 11:03

Volvo XC60

12 200 EUR

06 Sht 11:03

Mercedes Benz automat

11 500 EUR

06 Sht 11:03

Ford Focus SW 1.5 nafte

8 500 EUR

06 Sht 11:03

Ford B-Max 1.5 nafte

7 800 EUR

06 Sht 11:03

Shitet Peugeot 207 nafte 2010

3 500 EUR

06 Sht 11:03

Infiniti FX automat

15 500 EUR

06 Sht 11:03

Shitet Mercedes Benz E250 4 Matic

17 900 EUR

06 Sht 11:02

Audi Q5 2.0 nafte

31 000 EUR

06 Sht 11:02

Renault Scenic

3 900 EUR

06 Sht 11:02

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

5 400 EUR

06 Sht 11:02

Nissan 2.0 nafte

9 500 EUR

06 Sht 11:01

Autoveture

8 300 EUR

06 Sht 11:01

Autoveture

6 200 EUR

06 Sht 11:01

Nissan Juke

9 200 EUR

06 Sht 11:01

Nissan Qashqai 1.6 nafte

13 500 EUR

06 Sht 11:01

Citroen Berlingo

5 700 EUR

06 Sht 11:01

Autoveture

20 500 EUR

06 Sht 11:01

Peugeot Bipper 1.4 nafte

4 500 EUR

06 Sht 11:01

BMW 118 2.0 nafte

4 300 EUR

06 Sht 11:00

AUTOVETURE

4 500 EUR

06 Sht 11:00

Autoveture

8 200 EUR

18 Gush 10:30

Volkswagen Tiguan 2.0 nafte

22 000 EUR

18 Gush 10:29

Volkswagen TOURAN automat

10 500 EUR

19 Korr 11:57

Range Rover Evoque

21 000 EUR

19 Korr 11:57

Ford Kuga nafte

13 200 EUR

19 Korr 11:57

Mercedes Benz GLK 220

12 700 EUR

19 Korr 11:57

Seat Ibiza manuale 2013

6 200 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione