Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Yaris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 06:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 18:08
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:31
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris (Automat) ��������

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte me 6+1 Marsha.

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:31
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris,hibride,automatike

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 04:28 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

✅Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2007 ������������

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris 1.3 benzine 2004

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:24 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

4 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

tyota jaris

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

����TOYOTA YARIS 2010����

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:37 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris automatik 1.4 nafte

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.0 benzin Viti 2004

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris Automatike 1.4 nafte navi sensore

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT MANUAL VITI 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris 1.4 diesel viti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:37 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris1.4 diesel 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris 1.3i

3 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE D4D VITI 2013

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2014 ❌

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Automatik Toyota Yaris 1.4 Nafte 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:06 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

����TOYOTA YARIS 1.4 BENZIN-HYBRIDE AUTOMAT VITI 2013����

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:24 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTË VITI 2008 D-4D ÇMIMI I DISKUTUSHËM

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:11 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkodër

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:58 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 2007 1.3 BENZINE ME LETRA

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

TOYOTA YARIS VERSO 1.3 BENZIN AUTOMAT (zvicra)

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:10 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

SHITET TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.3 BENZINE 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 16:18 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA YARIS 1.3 BENZINE VITI 2005 MANUAL

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN VITI 2014 KM 85.000 MANUAL

5 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:15 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Diesel , Automatike 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:12 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS , 2006 , 3300 EURO , CEL: 0692126959

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS 1.3..BENZINE..2011…nga ZVICRA

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:00 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Yaris

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Okazion Toyota Yaris Automatik

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 11:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

����Toyota Yaris 1.3 Benzine Kamio Automat Viti 2008 !!!

4 699 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:30 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 MANUAL SUPERGJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Yaris 1.4 automat

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

Toyota yaris 1.4 naft manual Viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Yaris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Yaris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Yaris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Yaris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione