Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
17 Dhj 19:47
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Benz C Class

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 BluTech

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C Class 2006 ���� Automatik ����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 BluTech

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C clas 220d 2015

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-benz c-class 220 cdi

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Shitet ndrohet c 220 nafte automatike full panorame 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARD ZVICRA CH

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

shitet makina ne gjendje shum te mire

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes benz

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

MERCEDES C 220 CDI EVO

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz C 220 AUTOMAT SUPER GJENDJE

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

C klas 220 ,vit 2013,full opsion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes C220 luk amg

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

Mercedes benz 220SE

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C 220 cdi 0673422422

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benc c-class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 2013 SAPOTARGUAR

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

Merxedez-Benz C 220 Automat, Avangard

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 Automat 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benz c class

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Shes c220

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C 220 CDI. 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C220 AMG Full Panoram Distronic+ Super Full Shitet+Ndrrohet

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c klas clas Mercedes-Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Mercedes w202 c220 cdi

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes c 220

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes c 220

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes benz

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 9150€

9 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-220 Viti-��2007��AVANGARDE Automat ����

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedes C220

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

mercedes benz C 220 nafte avantgarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione