Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 65383
Audi , 547
BMW , 268
Ford , 253
Toyota , 185
Volvo , 162
Land Rover , 118
Opel , 85
Fiat , 77
Nissan , 43
Porsche , 42
Hyundai , 39
Peugeot , 38
Jeep , 36
Smart , 33
Chrysler , 29
Citroën , 29
Seat , 27
Renault , 26
Ssangyong , 23
Acura , 20
Mitsubishi , 20
Mazda , 18
Škoda , 14
Chevrolet , 11
Kia , 10
Honda , 10
MINI , 9
Jaguar , 8
Dodge , 7
Daewoo , 7
Aixam , 7
Lancia , 7
Hummer , 6
Alpina , 5
BAIC , 4
Cadillac , 4
Subaru , 4
Lexus , 4
Isuzu , 3
Suzuki , 3
Ferrari , 3
Infiniti , 2
Bentley , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Saab , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Morgan , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:29
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:16
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 D, viti 2012, 239,000 km

14 900 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 20:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES BENZ..1.8,,AVANTGARDE...204..AUTOMAT..2011..

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Shitet C Class 300 Look AMG

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:45 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Okazion Mercedes E220

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

*OKAZION* Mercedes B class Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:44 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 FULL OPTION E SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE D4D VITI 2013

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

SHITET ���� SHARAN 2012 ���� AUTOMAT 7 VENDE FULL OPTIONS

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET ���� GOLF 6 PLUS 2012 ���� AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-benz c300

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�� Volkswagen Golf 7��

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class 300 AMG Line Full Panorama

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz ML 350 Bluetec Full Panorama

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Durrës

OKAZION Mercedes ML

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-08 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML63 AMG-09 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shitet clk w208 2.0 kompressor benzin-gas ne leje

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 automat DSG 1.9 nafte viti 2006 tek derë

3 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

Benz S550 4matic Bi-Turbo viti 2013❗️(Mundesi Nderrimi)❗️

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 BluTech

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz E 220 AUTOMATIC 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz. A klas viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz S350

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Berat

CLS 550 Amg-Line Fabrike Aspirato

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C300 2012 me 78 mije milje

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz CLA

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��C 220 Cdi Viti 2012 Avantgarde��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT MANUALE 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes benz E class 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione