Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz w211 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1154
Audi , 78
Ford , 77
Toyota , 62
BMW , 37
Fiat , 28
Opel , 24
Land Rover , 23
Peugeot , 9
Hyundai , 8
Volvo , 8
Mazda , 6
Nissan , 4
Renault , 4
Acura , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Kia , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Morgan , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz w211,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz w211 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:12
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:53
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 20:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

36 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:15
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

36 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:53
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:22
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkodër

Mercedes -Benz W211

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 GRAND EDITION FULL

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

OKAZION E550 FULL AMG LINE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedes w140 350 TD, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Benz Sllon w140, , Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:37 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L 4.2Nafte 2014Full Option 14.999€

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION ����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

29 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 2013 FULL OPTION !!

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

���� Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 kompressor ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz B200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

E class

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:27 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-benz c300

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:12
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Mercedes S550L 2014 Look 63 Amg 2020

34 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

Mini Cooper CountryMan SD ardhur nga gjermania

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 4.2 Benzin Me Targa Shqiptare

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 2.0 Diezel Me letra per 12 muaj !

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Look Rs6

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 3.5 Benzin Gaz

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz w211 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione