Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.Dje 23:58 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010.MANUAL 170MI KM

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA ZVICRE

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kukës

Okazion

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Ford Fiesta Sapo Targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta 1.4 benxin gaz viti 2010

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:38 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2011

3 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

�� SHITET �� �� Ford Fiesta Titanium

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

♦️Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz viti 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fjesta 1.4 naft manual viti 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Krujë

Shitet Ford Fiesta 1.4naft manual me dogan‼️Super Gjendje

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

1.4naft viti 2010 makina ska nevoj per asgj

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:21 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2010 Manuale

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta ���� 1.4 benxin viti 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:19 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Viti 09 sapo ardhur nga zvicra dogan e paguar gati per targa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:58 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

ford fiesta

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:50 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.6 Naft Titanium

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010-1.4 nafte

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.3 benzin Viti 06 me letra super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta ST-Line viti 2017 1.5 tdci 95cv

8 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 Titanium 1.4 tdci 68cv

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2010 1.2 benzin 82cv

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:23 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:23 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta Automatik

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT MANUALE 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:18 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkodër

Ford fiesta viti 2016 1.0 economik

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 23:01 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta gaz benzin

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 22:48 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta Benzine Gas 2002

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 22:47 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010.MANUAL 170MI KM

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Ford Benzin-Gaz 2015

4 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 22:43 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FIESTA 1.4 NAFT GJENDJA PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 21:55 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 14:36 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Okazion 1.4 nafte

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 14:35 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 13:41 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 07:53 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 00:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Ford fiesa 1.4 gaz benzine

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 22:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Cmimi i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 1.4 Benzina/Gas

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Korr 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fiesta ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fiesta


Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione