Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ndrohet - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1743
Audi , 617
BMW , 447
Ford , 344
Opel , 185
Land Rover , 145
Toyota , 132
Fiat , 128
Peugeot , 95
Renault , 91
Smart , 66
Nissan , 58
Hyundai , 53
Seat , 52
Alfa Romeo , 45
Citroën , 45
Volvo , 42
Porsche , 41
Mazda , 32
Mitsubishi , 32
Jaguar , 26
Jeep , 25
Kia , 23
Škoda , 23
MINI , 22
Chevrolet , 22
Lancia , 21
Honda , 16
Chrysler , 12
Suzuki , 10
Cadillac , 7
Hummer , 5
Rover , 5
Lincoln , 5
Dodge , 5
Isuzu , 4
Acura , 4
Daewoo , 4
Infiniti , 4
Maserati , 3
Subaru , 3
Dacia , 2
Ssangyong , 2
Saab , 2
UAZ , 2
Lexus , 2
BAIC , 1
NSU , 1
Alpina , 1
Artega , 1
MG , 1
Aixam , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndrohet,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ndrohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:25 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

vw passat viti 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Kavajë

vw passat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:11 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Korçë

Seat Ibiza 2007 1.6 benzine

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:59 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Q7 2019 OKAZION

333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:39 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

SPORT 3.6 NAFT 2008 AUTOBIOGRAPHY SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

55 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera, Makina ekonomike me qera, golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser Suv 4x4

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Ford Focus

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

11 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Full Options

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2015 GJENDJE PERFEKTE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

19 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

"AUDI A6 VITI 2012 3.0TDI QUATRRO"

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 21:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

3.0 D Panamera Shitet Ndrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:20 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2020 FULL OPSION

61 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw Golf GTD Automat

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander Foristrade me qera 7 vendeshe

55 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

55 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 for rent me qera. makina me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Automat me qera/ to rent / makina me qera Rinas

55 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTD 2.0 NAFT 2011 GJENDJE PERFEKTE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

PASSAT 2.5 BENZIN 2013 GJENDJE PERFEKTE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:59 Makina  ·  Audi  ·  S6  ·  Tiranë

AUDI S6 4.0 BENZIN 2015 GJENDJE PERFEKTE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

SPORT 3.6 NAFT 2008 AUTOBIOGRAPHY SUPER GJENDJE

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN 2012 GJENDJE PERFEKTE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

BMW 730 NAFT 2009 FULL OPSION

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 GTD 2.0 NAFT 2015 GJENDJE PERFEKTE

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:52 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

CITROEN C3 1.4 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Tiranë

GLE 63 AMG 2017 SUPER GJENDJE

44 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN+GAZ 2008 GJENDJE PERFEKTE

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndrohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ndrohet në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • ndrohet në kategorinë Makina | Audi | Q5
  • Ndrohet në kategorinë Makina
  • ndrohet në kategorinë Makina | MINI
  • Ndrohet në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • ndrohet në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Ndrohet në kategorinë All Category
  • Ndrohet në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML-Class
  • Ndrohet në kategorinë Makina | BMW | Seri 1
  • Ndrohet në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touareg

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione