Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Me qera në Shqipëria

Golf , 155
Golf Plus , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

MAKINA ME QERA

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

jepet me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen 7 2.0 nafte/ diesel Automat me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera, Makina ekonomike me qera, golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2.0 Diesel makina me qera Car rental Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

maina me qeraa

35 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 14:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

VW GOLF 6 PLUS ME QIRA

30 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira

18 EUR /

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera golf for rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

39 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera rinas/ car rental Airport rinas/ Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 19:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€ dita

2 000 LEK / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 03:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 03:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Durorental.al

1 LEK / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me qera/ Rent Car. REZERVOJE DHE TI!

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Korr 14:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Korr 08:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Japim Makina Me Qera

25 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 23:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Jap makina me qera

35 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 12:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 ME QERA DITORE

40 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 11:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Makina me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 11:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

JEPET ME QERA

20 EUR / muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 20:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

Makina Me Qera

20 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Makina me qera 20€

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 12:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makine me qera

35 EUR / muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

JEPEN ME QERA DUKE FILLUAR NGA 25€ DITA

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 10:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Jepet me qera VW GOLF VII 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 19:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera me super cmime

10 LEK / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 13:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2013 AUTOMAT ME QERA DITORE

85 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 09:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 09:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Jepet me qera makina vlore

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 08:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Beus car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 13:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Polo Mercedes

25 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Qer 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Makina me qera Vlore

870 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 13:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Jepen me qera golfa 6 :0698889555

40 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 18:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Makina Me Qera Durres

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 20:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me qera

45 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione