Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fusion ne Shite | Njoftimet ne Gjith Shqiperine


Gjej Ford Fusion në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford Fusion ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fusion ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.Sot 20:39 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte,2008, 159,000 km ORIGJINALE

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:36 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion 1.4 benzine automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:19 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Lezhë

ford 1,4naft manual

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.6 Benzine 129 mi klm����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:11 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Gjirokastër

Ford fusion 1.4 naft 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

FORD FUSION 1.4 NAFT

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:50 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

FORD FUSION SE AMERIKAN 4500

4 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Korçë

Ford Fusion 2008 1.4 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:28 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion viti 2008 dogan te paguar sapo ardhur nga zvicra

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:23 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌ FORD FUSION + 1.4 NAFTE - 2010 - KAMBIO MANUALE ❌

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kavajë

Ford fusion 1.4 nafte 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kavajë

Ford fusion 1.4 nafte 2007

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:58 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:31 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Mondeo GAZ Benzin 2015

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitet Ford Fusion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:25 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Pogradec

Ford fusion 1.4 tdci

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:44 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Pogradec

Ford fusion 1.4 tdci

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:06 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 14:31 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Berat

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 23:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford (shitet-ndrrohet)

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 19:00 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

Ford fusion

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 13:02 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 12:20 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kucovë

FORD FUSION BENZINE HIBRID

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

MAKİNA FORD FUSİON

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 14:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 19:54 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

SHITET FORD FUSION

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 18:09 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

FORD FUSION, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Korr 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Peqin

Shitet Ford Fusion

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 22:18 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Peqin

Ford Fusion

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 06:49 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 22:21 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

Ford Fusion

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 20:17 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

makin ekonomike

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 19:37 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

SHITUR❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 16:15 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

FORD FUSION 1.4 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 14:52 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.4 Nafte •AUTOMAT• 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 09:26 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 naft -08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Qer 20:20 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Okazion ford

3 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 14:24 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.4 TDCI Automatik 2008 ����

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 13:13 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Vlorë

Ford fusion 1.6 gas benzine

250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 16:14 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 15:07 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

ford fusion 1.4 naft manual 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:02 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Fusion 4x4 3.0 impianti Stag

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 16:50 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 14:46 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Vlorë

��Ford fusion 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 11:13 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 13:57 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fusion ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fusion ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fusion ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fusion ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fusion


Keni Ford Fusion që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione