Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

super okazion - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 5235
VW Volkswagen , 2919
Audi , 1757
Ford , 1546
BMW , 1544
Opel , 769
Toyota , 611
Fiat , 601
Renault , 406
Volvo , 309
Smart , 308
Peugeot , 287
Citroën , 275
Nissan , 259
Land Rover , 245
Alfa Romeo , 231
Seat , 213
Hyundai , 198
Porsche , 99
Škoda , 87
Kia , 82
Mitsubishi , 81
Mazda , 74
Chevrolet , 72
MINI , 69
Lancia , 64
Suzuki , 51
Honda , 45
Jeep , 43
Jaguar , 39
Daihatsu , 37
Chrysler , 33
Ssangyong , 19
Daewoo , 18
Rover , 13
Saab , 11
Acura , 10
Dodge , 10
Dacia , 9
Lincoln , 7
Cadillac , 6
Lexus , 6
MG , 4
Subaru , 4
Hummer , 3
GMC , 3
Tata , 3
Isuzu , 2
Maserati , 2
Alpina , 2
Yugo , 2
Aixam , 2
KTM , 2
Lada , 1
Proton , 1
Bugatti , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe super okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj super okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 09:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz ML 350 Bluetec Full Panorama

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:12
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:50
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION Citroën C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 06:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:21 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

TOYOTA 1.4 NAFTE SUPER OKAZION 4500€ VITI 2009 4 VENDE

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION! Volvo S60 Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

8 999 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tiranë

Hyundai

6 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:12
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 2013

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SPRINTER 313 MAX LUNGO CDI (LWB) ❌ SUPER OKAZION ❌

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:50
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION Citroën C4 Cactus

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:48 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat doblo 2015 1.6 Multijet

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera 5 € dita mbi 1 muaj - 3 muaj

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:21 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Durrës

Chevrolet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:47 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 2200 euro super okazion

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Lezhë

��ML350 Nafte Bluetec 4Matic 2010 Automatike

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Fier

BENZ W140 S500 1998

12 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMV SERIA3 CMIM OKAZION PER PAK DIT.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion volkswagen golf 5 - 2005 - automat DSG - 1.9 tdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

CITROEN 1.6 NAFT 2011 AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

B CLASS AUTOMAT 2007 OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E220 AMG

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Ml350 Okazion

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

OKAZION BENZ GLE COUPE

40 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

SHITET FORD KUGA

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

OKAZION FURD KUGA

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 Automat 2.0 TDI super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

OKAZION GOLF 7 SUPER GJENDJE ARDHUR NGA ZVICRA

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Durrës

HYUNDAI STAREX OKAZION

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Elbasan

SHITET HYUNDAI STAREX

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI STAREX

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

OKAZION LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

OPEL ZAFIRA OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

SHITET OPEL ZAFIRA

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj super okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione