Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 270 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 270 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet/NderrohetML me Touran eshte ne gjendje te mire

2 777 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

Mercedez benz ne shithes

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Dibër

Shitet w 203 automat ne super gjendje 0692380296

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

Mercedes Benz 4Fenersh 2001

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

C klass

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 00:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

SHITET E class 270

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

shitet mercedes benz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

Mercedez benz e class 2004

6 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 14:51
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

Okazion!sprinter per shitje

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 18:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 15:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet E class 270 Cdi

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 01:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Benz

3 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 14:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Ml 270

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Clk w209 270 cdi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 15:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Evo 270

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Berat

shitet per arsye emigrimi

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi osht okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 21:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

Shitet Mercedes Benz 270 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 16:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Mercedez Benz

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

shitet per arsye mosperdorimi

4 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Lezhë

BENZ E KLAS 2.7 NAFTE AUTOMATIC

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

W 203 Mercedes-Benz c class 2.7 cdi

240 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Korr 11:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet c-clas automat 270 defekt n kamje

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kavajë

Mercedes benz e class

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 09:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

shitet

3 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tropojë

mecedes benz 270

18 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Korr 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

MML 2.7

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 01:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet E class—270

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Korr 19:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kavajë

Shitet e class letra per 2 vite 270 automat����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet super okazion tel vetem whats up

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 11:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

SHITET

5 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI E KLAS CMIM OKAZION.

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Lushnjë

Shitet w 211

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM OKAZJON.

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

CMIM OKAZJON.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kavajë

��Shitet e class 3500€�� LETRAT PER 2 VITE 0693366625

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

Shitet 4200 Euro, mundesi nderrimi.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

Sprinter vip

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Qer 19:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet sprinder 416 ne super ne gjendje

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Shkodër

Okazion

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Korçë

Shitet ne gjendje shum te mire

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

okazion vetem sot

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

shitet clk okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Qer 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

Shitet pa letra

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Qer 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX E KLAS 270 CDI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENC E KLAS.

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

E KLAS 270 CDI OKAZJON.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX E KLAS 270 CDI.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI OKAZJON.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 270 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione