Auto Extra shpk

Garanci për makinat që tregtojmë!

Auto Extra Shpk me një eksperincë të gjatë dhe të sukseshme, sjell në Shqipëri makina në shitje me cilësi të garantuar nga Europa.

Prej vitesh, Auto Extra Shpk ka tregtuar makinat me kushtet më të mira motorrike dhe gjenerike duke vendosur një standart të lartë cilësie në tregtimin e makinave në Shqipëri.

Suksesi dhe eksperincat e mira të klientëve tanë janë tregues i profesionalizmit dhe të makinave në kushte perfekte që ne ofrojmë.

Tek Auto Extra Shpk do të gjeni modelet më të kërkuara të makinave. Makina familjare, makina sportive, makina ekonomike, makina për rrugë të gjata dhe për rrugë qyteti.

Ne ju ofrojmë mundësi të larmishme, ndërsa klientit i takon vetëm të zgjedh ndërmjet makinave me kambio manuale ose kambio automatike, benzinë, gaz- benzinë, naftë, veturë apo fuoristradë.

Pranë nesh do të gjeni modelet e markave të mirënjohura si psh: Volkswagen Golf, Golf Plus, Volkswagen Passat, Volkswagen Tijuana, Mercedes- Benz AMG; Mercedes- Benz ML, Mercedez- Benz ML 350 Bluetec, C- class, E- class; BMW 735, BMW x5, BMW x6, BMW 528i; Ford Focus, Ford c- max, Ford Turneo, Ford Fiesta; Audi R8, Audi a4, Audi A3, Audi Q7, Audi A6; Toyota Land Cruiser, Toyota Rav4, Toyota corolla, Toyota yaris, Toyota hilux etj.
Gjithashtu, makinat janë të pajisura me një listë opsionesh funksionale si psh: komanda në timon, sallon lëkure, sedilje me ngrohje, sensor dritash, sensor parkimi, sensor shiu, baxho xhami, ekran i madh, pasqyra me ngrohje, limitator shpejtësie, disqe të reja etj.

Për më tepër tek ne do të gjeni makina në shitje të përdorura, makina me kilometra origjinale, makina me kilometrazh të ulët, makina me letra të paguara, makina me doganë ose makina pa doganë, sipas preferencave edhe nevojave tuaja.

Më tepër informacion në lidhje me makinat tona mund të gjeni në rrjetet tona sociale: Auto Extra Shpk si dhe në profilin tonë në Merrjep.al
Na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: 00355696006999 dhe në adresen: Rr. Nacionale Vore - Fushe Kruje, Km 7, Ura Gjoles.

Rr. Nacionale Vore - Fushe Kruje, Km 7, Ura Gjoles

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-30 nga 30
Dje 11:00

"AUDI Q5 VITI 2012 2.0 NAFTE"

11 700 EUR

Dje 04:34

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione