Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion sot - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 157
Audi , 61
Opel , 38
Ford , 24
Fiat , 19
Peugeot , 11
Smart , 11
Renault , 11
Toyota , 10
Alfa Romeo , 10
Citroën , 8
Nissan , 7
Seat , 7
MINI , 5
Chrysler , 4
Hyundai , 4
Volvo , 4
Škoda , 3
Lancia , 3
Mazda , 2
Daihatsu , 2
Porsche , 2
Suzuki , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Daewoo , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion sot,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion sot Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

OKAZION—shitet ose ndrrohet Pasat cc naft

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkodër

Okazion shitet ose nrrohet me 6+1Skoda Octavia 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 01:36 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Shitet Toyota Yaris Okazion Vetem sot

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
07 Korr 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjirokastër

vito viano

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 12:45 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

OKAZION VETEM SOT 4000 EURO

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
24 Qer 17:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Passat viti 2008 AUTOMAT DSG 2.0

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

okazion vetem sot

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 13:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

SHITET( Nuk nderrohet) ❌❌❌ i OKAZION SOT

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 11:07 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 12:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Okazion vetem sot

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
06 Qer 10:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Okazion Nissan Qashqai

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 13:56 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson/diesel/makina me qera/automat

70 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 09:47 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:56 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW Seria 3 320D

2 000 EUR

07 Maj 09:00 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

Okazion vetem sot

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 03:00 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Okazion BMW Seria 3 320d turbo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 13:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Vlorë

Shitet golfi gas benzin 6200 euro okazion

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 08:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2013 Quattro Okazion

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion 6900€ Vetem sot

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 19:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet nje w211 e class me cmim okazion

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 17:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION SOT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 04:52 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Okazion 1500€

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Pri 16:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN OKAZION SOT

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 00:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OKAZION SOT PASSAT 2013 TDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Okazion Ml Vetem Sot Per Arsye ��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Super okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:29 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi a 8 nga italia 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

okazion me cash S350 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 12:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

��❗️Okazion ❗️��

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Durrës

okazion cla 250d

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Super okazin vetem sot 3000 € i diskutushem

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion vetem sot

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 15:37 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

okazion sot 4199euro

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 00:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Okazion vetem sot Seat ibiza 1.2 naft viti 2012

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 10:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion golf 5 2005 automat nafte 2.0 vetem sot

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 06:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mercedes OKAZION VETEM SOT !!

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 19:42 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 OKAZION vetm sot

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Tiranë

S class 500 okazion vetem sot

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 12:25 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Super okazion sot 2500 € letra 1 vit fiat 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 10:19 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Super okazion 2500 € sot fiat fiorino 2009 letra 1 vit

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

okazion

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 10:02 Makina  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Tiranë

Okazion sot 2800 € i diskutushem pak vetem sot

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kavajë

OKAZION‼️‼️ 16700€ vetem sot

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 11:29 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

seat 1.9 naft letrat 1 vit

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 00:09 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkodër

Okazion vetem sot shitet alfa romeo 1.9

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Dhj 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ

59 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 12:59 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Tiranë

Okazion. Per pak dite ... Instagram. Makina.ime ..

970 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 12:03 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Tiranë

Okazion vetem sot alfa romeo 1.9 jtd 2000

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Dhj 19:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Lezhë

A4 2013 okazion sot e neser

1 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion sot | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione