Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 12553
VW Volkswagen , 11413
Ford , 5463
Opel , 4777
Audi , 4298
Fiat , 4168
BMW , 3389
Renault , 2361
Peugeot , 1971
Toyota , 1951
Smart , 1665
Nissan , 1169
Citroën , 1129
Volvo , 970
Seat , 936
Porsche , 679
Hyundai , 639
MINI , 614
Škoda , 541
Chevrolet , 514
Lancia , 479
Honda , 451
Alfa Romeo , 424
Mazda , 406
Suzuki , 391
Mitsubishi , 389
Jaguar , 317
Jeep , 297
Land Rover , 250
Kia , 240
Daewoo , 213
Chrysler , 201
Daihatsu , 127
Rover , 104
Cadillac , 64
Dodge , 59
Dacia , 54
Hummer , 54
Subaru , 53
Lincoln , 48
Saab , 45
Tata , 38
MG , 31
Great Wall , 28
GMC , 26
Lexus , 26
Acura , 22
Infiniti , 22
Piaggio , 21
Maserati , 19
Lada , 14
Buick , 11
Ssangyong , 9
Isuzu , 8
BAIC , 6
Bentley , 5
Ferrari , 4
Lotus , 3
Proton , 3
Alpina , 3
Bugatti , 3
Pontiac , 3
Corvette , 3
Maybach , 3
Zastava , 2
Plymouth , 2
Landwind , 2
Yugo , 2
KTM , 2
TVR , 1
DeTomaso , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 13:15
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

������Okazion A4 Look S Line Sapo Targuar

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 2013

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:36 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Sarandë

AUDI A5

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:23 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shes Skoda Octavia 1.6 bezin + gaz

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:22
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 3.0 Benzin T6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:16
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 600  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:03 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION!!!!

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:09 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:36 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet ose ndrrohet x5 4.8 bezin/gaz

8 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera duke filluar nga 7€ dita

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera 5 € dita mbi 1 muaj - 3 muaj

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:21 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2014 3.2 benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 4X4 FULL OPTIONS

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Tiranë

RENAULT TRAFIC LUNGO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:57 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert Tepee  ·  Tiranë

���� PEUGEOT 2.0 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:57 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

OPEL COMBO LUNGO VITI 2010 1.6 BENZIN GAZ ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Durrës

Chevrolet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav 4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Vw Tiguan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione