Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E clas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 4992
Audi , 39
BMW , 25
Toyota , 23
Ford , 21
Opel , 9
Acura , 5
Peugeot , 5
Smart , 5
Fiat , 4
Citroën , 4
Porsche , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Seat , 3
Škoda , 3
Volvo , 3
MINI , 2
Hyundai , 2
Renault , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Lotus , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E clas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 300  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

9 900 EUR

Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 300  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

11 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c klas clas Mercedes-Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:52 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7Naft Automat 7999€ Panoram

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 eVGT FULL

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Tiranë

Shitet c clas

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:24 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi shitet

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Vlorë

MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMATIK ✅️ELEGANCE ✅️PERFEKTE����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Benz S Clas 2011 212.000 km

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vlorë

MERCEDES E320 CDI EVO//✅️FULL OPTIONAL ✅️E SAPOARDHUR����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Lushnjë

Mercedes A Clas automatic

222 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:58 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C CLASS W204 220 CDI ❌

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

E clas 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Tiranë

����Ford C-Max 2 Naft 2009 Full Panorama, Nga zvicra����

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automat��

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

MERCEDES E-CLAS VITI-10 NAFT 2.2 CDI AUTOMAT

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C 300 AMG look

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 160  ·  Durrës

MERCEDES B-CLAS 160 BENZIN/GAZ. AUTOMATIKE 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Shitet Eclass

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A Clas

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

E clas

17 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

E 220 Automat ELEGANCE 5300€ TEL 0692350060

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

W 210 E clas 2.2 cdi

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 00:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedez Benz E-clas 2.2 Nafte Automat 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 23:48 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet C Class

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes B Clas Automat ����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 20:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 20:33 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 19:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

shitet e clas 2.2 2015 okazion

14 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

shitet e clas 2.2 2009 okazion

8 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 14:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

c clas manual 6 marshe nafte OSE ME nderrim

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 14:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Vlorë

S-class 2015 full options

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Benz a clas automatike

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 13:15 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 02:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedes E Clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 02:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes C Clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 00:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E550 4MATIC 600HP

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 20:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����VW GOLF 6 1.4 benzin 2011����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

e clas bezin&gaz

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 14:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Krujë

Okazion B clas 200 nafte automatike full panorame viti 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • e class në kategorinë Makina
  • e class në kategorinë Makina | Audi | S-modele
  • E class në kategorinë Makina | Audi | TT | TT
  • E class në kategorinë Automjete
  • E class në kategorinë Makina | Audi | S5 | S-modele
  • E class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 280 | E-Class
  • e class në kategorinë Makina | Mitsubishi
  • E class në kategorinë All Category
  • E class në kategorinë Makina | Peugeot | 207
  • E class në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione