Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 107
Ford , 97
Opel , 95
Fiat , 80
BMW , 48
Renault , 35
Citroën , 32
Peugeot , 26
Toyota , 20
Alfa Romeo , 19
Smart , 19
Volvo , 14
Land Rover , 12
Seat , 12
Hyundai , 11
Chrysler , 9
Škoda , 7
Kia , 6
Jaguar , 5
Lancia , 5
MINI , 5
Nissan , 5
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Mazda , 3
Porsche , 3
Suzuki , 3
Acura , 2
Saab , 2
Aixam , 1
GMC , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Lincoln , 1
Subaru , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Korr 22:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

!Urgjent! Range Rover Evoque 2012

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 22:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

!Urgjent! Volkswagen Passat 2016 Super Gjendje

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Korr 13:56 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Fier

Bmw 316d 2013 okazionn

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 15:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZION!! CLS 350d 2016

21 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz 2008 shitet urgjent

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:59 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Okazion������ Shitet urgjent

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion Ambulance 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 15:47 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Korçë

Audi Q5 2.0 Benzin

7 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 08:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Urgjent shitet okazion ml320

6 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 10:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Benz C Class 180, 2012 –9€ urgjent i Diskutueshëm

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 22:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 11:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fier

Shitet urgjent B180������

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 16:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

SHITET URGJENT 3700 €

3 700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 10:52 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

SHITET URGJENT BMW X1 viti 2015 SUPER GJENDJE

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 23:53 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Tiranë

Renault Master 3 urgjent

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lushnjë

Mercedes benz

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 05:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Shitet Urgjent!

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 12:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2012 Automat Shitet Urgjent

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 09:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

Shes Range rover Sport Approved ne super gjendje

49 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kukës

benz w123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

SHITET!!! OKAZION !!!

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 12:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

Shitet benc okazion

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 19:01 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Durrës

URGJENT Shitet OKAZION! Alfa Romeo Giulietta 2013

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 13:40 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Librazhd

Shitet urgjent 6+1 per pak dite .

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 15:46 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet urgjent

13 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 16:58 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 18:01 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

Bmw 730d 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 21:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 23:42 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Fier

Ofertë urgjente pune

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

SHITET URGJENT

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 17:41 Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Tiranë

Citroën Berlingo

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 20:14 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:10 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:15 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kukës

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet okazion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA URGJENTE

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Ml 350 Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 00:32 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Vlorë

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 6 ne gjendje perfekte urgjent!

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:25 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

Shitet Renault Scenic ✅

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 13:18 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kukës

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Korçë

Okazion urgjent C30 AMG

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 15:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet Urgjent!!! OPEL CORSA

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 13:03 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

✅Audi A6 2014 OKAZION

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

W205 c300 shitet

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione