Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

NDERROHET - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 8357
VW Volkswagen , 3504
Audi , 2623
BMW , 2240
Ford , 1575
Opel , 820
Fiat , 648
Land Rover , 534
Renault , 519
Peugeot , 440
Toyota , 418
Smart , 259
Citroën , 254
Nissan , 241
Alfa Romeo , 228
Porsche , 202
Volvo , 183
Mitsubishi , 174
Seat , 146
Hyundai , 146
Jeep , 123
MINI , 121
Jaguar , 114
Lancia , 94
Škoda , 85
Chrysler , 84
Chevrolet , 81
Mazda , 79
Kia , 63
Suzuki , 57
Honda , 46
Saab , 42
Dodge , 41
Ssangyong , 36
Rover , 31
Cadillac , 20
Lincoln , 20
Infiniti , 14
Isuzu , 13
Hummer , 13
MG , 11
Daewoo , 10
Subaru , 10
Acura , 9
Tata , 9
Dacia , 8
GMC , 8
Maserati , 7
Daihatsu , 6
Lexus , 4
Piaggio , 3
Ferrari , 3
Buick , 2
Zastava , 2
Aixam , 2
Bentley , 2
TVR , 1
BAIC , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe NDERROHET,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj NDERROHET Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

OKAZION‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 GERMANY ���� NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:00 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:38 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 DOKUMENTA Ok

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 me dogane te paguar.

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Elbasan

Toyita C-HR Hybrid

19 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

SHITET OSE NDERROHET

11 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Tiranë

Volkswagen t4 Caravelle 2.0 Benzin 1995 shitet/nderrohet

350 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:32 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

ndrrohet/shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Cabrio 2.0 TFSI Quattro (Mundesi nderrimi)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Vlorë

Toyota hilux

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

VITO 111 /2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes C-300 260kuaj 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 GTI 2010 Fabrike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

A3 benzin+Gaz Automat

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:33 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

11 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 Bluetech Quatro S-Line (PERFEKTE)

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6, nderrohet me automat +-

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 S LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 40 TDI S Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET EVOQUE FULL

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:00 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

����BMW X6 35d xDrive Sport Edition Pa Takse Luksi����

14 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Volkswagen Touran 2.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf VI BIFUEL 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:59 Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Tiranë

Mundesi Nderrimi Honda. Acord

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E220 CDI Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

OKAZION Audi Q7 S Line 3.0 Nafte Viti 2012 FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:55 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet/ Nderrohet

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj NDERROHET | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione