Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TOYOTA YARIS - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 5163
Audi , 171
Ford , 93
BMW , 57
Land Rover , 42
Peugeot , 36
Opel , 29
Volvo , 19
Nissan , 17
Fiat , 16
Hyundai , 15
Citroën , 13
Porsche , 13
Smart , 12
MINI , 10
Mitsubishi , 10
Seat , 9
Renault , 6
Jeep , 6
Škoda , 5
Honda , 5
Daihatsu , 5
Hummer , 4
Suzuki , 3
Kia , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Acura , 2
Subaru , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Aixam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe TOYOTA YARIS,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj TOYOTA YARIS Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:01
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:34
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 23:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine+Gaz Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:45 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris Automatike 1.4 nafte navi sensore

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris automatik 1.4 nafte

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:34
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:24 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Korçë

�� ToyotaYaris 2006 1.4Benzin ��

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 MANUAL SUPERGJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Korçë

Shitet toyota yaris 2006 1.4

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.4 2010 sapoardhur ����

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:03 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0TDI AUTOMAT DSG ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 2013 SAPOTARGUAR

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:01
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris automatik hybrid 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris,hibride,automatike

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Titulli: Q7 3.0 Tdi 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Okazion ! Range Rover Evoque Benzin Gaz Princ

18 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Ml550 4Matic Amg line

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion !! Mercedes Benz C300 4Matic Kanadez

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 6 2.5 Automatik Kanadez

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013��������

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.0 benzin Viti 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:09 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte me 6+1 Marsha.

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 12600 euro i diskutueshem

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

SHITET/NDERROHE +/- Diferencen

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:01 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:57 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE ❌❌ OKAZION❌❌

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL MANUALE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2014 ❌

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:49 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:45 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris (Automat) ��������

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris Automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:12 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:12 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj TOYOTA YARIS | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione