Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Aixam Të gjitha në Shqipëria

City , 79
Crossline , 43
Roadline , 16
Scouty R , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Aixam | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 06:03 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Bulqizë

5CLADB/ADBB/4FADB/5FADB/JWH018 precursors for the synthesis

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 01:46 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Berat

test

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 08:14 Makina  ·  Aixam  ·  Roadline  ·  Malësi e Madhe

PESHQIR ORIGJINAL RICHMOND

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Maj 04:37 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Devoll

wsx

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 09:02 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Bulqizë

test

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 20:44 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

Golf 7

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 08:12 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Fier

OKAZION Aixam City

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 21:54 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

Saturn

4 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 07:37 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

Aiways U5.Elektrike 400km.makina 2022.me garanci 28.000€

28 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 20:26 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

Saturn

5 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 21:53 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

Kontakto per info forex invest

08 Nën 19:01 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Elbasan

Benc

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:15 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Bulqizë

sdsdsd

324 325 LEK

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 13:50 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 21:19 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

Kamjon man

25 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 14:46 Makina  ·  Aixam  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MAKINE ELEKTRIKE E 2022

10 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 09:18 Makina  ·  Aixam  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet sprinter

16 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 14:24 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Gjirokastër

W203 2.3 kompresor

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 04:18 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

PIRUN

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 21:18 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:43 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

Bmw

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 19:22 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Lushnjë

Okazion!! 3500€ makin e 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:47 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

Passat

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 10:48 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Berat

Shitet Mercedes benz 2400

5 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Nën 12:00 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Berat

vb b b vbhgvvvvvvvv

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 21:08 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Shkodër

makin 1

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 17:53 Makina  ·  Aixam  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet skuter elektrik

20 000 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 19:01 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Korçë

Shitet

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 09:20 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Tiranë

Okazion shitet autobus SETRA

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 17:46 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

sprinter

11 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Korr 16:55 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Korçë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 16:57 Makina  ·  Aixam  ·  Roadline  ·  Tiranë

bledi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Qer 01:05 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Durrës

Kërkoj një makinë me qera, sa për sot. Jap 20 mij lek.

20 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 15:52 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Durrës

Pagesa do të jetë shum e kënaqshme.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 17:42 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Berat

Shif

1 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 23:57 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 03:18 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:49 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

bledi

23 Mar 18:20 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

Iveko

12 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Mar 20:46 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Shkodër

aixam

350 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 16:52 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Korçë

She’s pompe sperkatje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:41 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Shkodër

Shitet kamioncina kama viti 2009

4 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Aixam  ·  Roadline  ·  Dibër

ygfgh i

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 15:38 Makina  ·  Aixam  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mjet transporti

20 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Jan 22:55 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Tiranë

makine

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 10:50 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Shkodër

Shitet kamioncina kama viti 2009

4 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Dhj 22:40 Makina  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Devoll

Citroen

1 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Dhj 12:20 Makina  ·  Aixam  ·  Roadline  ·  Lushnjë

Per arsye emigrimi

4 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 19:09 Makina  ·  Aixam  ·  Roadline  ·  Berat

C class 220 evo

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:19 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Berat

C class 220 evo

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Aixam | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione