Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover discovery - Makina Të gjitha në Shqipëria

Land Rover , 882
Opel , 18
Audi , 14
Toyota , 11
Ford , 10
BMW , 7
Nissan , 7
Peugeot , 5
Fiat , 4
Porsche , 4
Renault , 4
Citroën , 3
Jeep , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Lexus , 2
Mazda , 2
Rover , 2
Seat , 2
Dacia , 1
Hyundai , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land Rover discovery,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Land Rover discovery Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

��2017 - LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0D

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

��2017 - LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0D

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:52 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

Toyota 4-Runner 4.0 V6 Limited (Benzine/Gaz)

25 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:42 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 2.0d R-Sport Dynamic AWD 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4.0 V6 Benzine/Gaz HSE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

31 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY-5 AUTOBIOGRAFY-18 MUNDESI NDERRIMI

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

Toyota 4-Runner 4.0 V6 Limited (Benzine/Gaz)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:29 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY—11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:29 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFI-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Autobiography SE 4.4 SDV8 Biturbo (Presidential)

38 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 SCV6 Supercharged HSE

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 SDV6 Nafte HSE Luxury Dynamic

34 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery TD5 krah anglez - 2002 - manuale 2.5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

35 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

OKAZION LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

LAND ROVER DISCOVERY OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Elbasan

SHITET LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 V6 Nafte Platinum

34 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

Land Rover Discovery 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

okazion AUDI Q8 48.000 km 57.000euro Shitet

57 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz ML350 CDI Bluetec AMG Line

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 Benzine/Gaz Platinum AWD

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6 TFSI Quattro Carbon 2018

34 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GS 460  ·  Tiranë

Lexus GX 460 V8 Benzine/Gaz Ultra Premium

24 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI R-Line

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:05 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Black

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Nafte Summit 2016

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GX 470  ·  Tiranë

Lexus GX 460 V8 Benzine/Gaz Premium

24 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkodër

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE - 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz GLE 350d Bluetec 4Matic AMG

32 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar D300 V6 R-Dynamic HSE

44 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 V6 Nafte Platinum

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 V6 Benzine/Gaz Platinum 4x4

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

Ford Explorer 3.5 V6 Benzine/Gaz XLT Limited

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land Rover discovery | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione