Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MG Të gjitha në Shqipëria

MGA , 21
MGB , 4
MGF , 16
Montego , 3
TD , 10
TF , 5
ZR , 17
ZS , 4
ZT , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | MG | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Korr 10:45 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Qer 22:03 Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

E gatshme per Taxi

16 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 19:43 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Jap makine me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Qer 12:57 Makina  ·  MG  ·  TF  ·  Lushnjë

SHITET

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 12:45 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Maxus

23 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 09:24 Makina  ·  MG  ·  TF  ·  Kavajë

Korrse bari lulishtesh Stil

100 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 13:58 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet MAN TGL 12240 i viti 2009

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
22 Nën 05:16 Makina  ·  MG  ·  TD  ·  Korçë

Mercedez Benz 2.7 viti 2003 e mbajtur mire

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 15:02 Makina  ·  MG  ·  TD  ·  Durrës

��SHITET MG KLASIKE 1950❗️

18 800 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Nën 09:16 Makina  ·  MG  ·  Montego  ·  Tiranë

etcc

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 09:18 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Shitet MG

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 17:48 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2023 MG T60 Pickup Double Cab Comfort Line 4×2

13 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
21 Sht 17:41 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Old Timer MG T Type 1971

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

MG-ZS EV New VIN 2023 51.1kWh

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MARVEL Rear drive Pro Version 505km me nje karikim

43 680 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
10 Sht 18:02 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Roewe Ei5 501KM me nje karikim taxi INTERURBAN perfect

28 570 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
10 Sht 00:15 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

Mg zs

165 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 09:11 Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

MG ZS 1.5 Benzine/Gaz 2022

16 800 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 16:25 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 10:25 Makina  ·  MG  ·  MGB  ·  Tiranë

makine elektrike

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Pri 22:22 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet benz 220

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 23:53 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Tiranë

Taxi elektrike o km

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 07:58 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet

800 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 13:44 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Punesohu_ne_europe

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 17:42 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Punesohu_ne_europe

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 08:59 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

12 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Tet 13:17 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Durrës

MG Rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 16:09 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Durrës

KAMJON MAN

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 20:46 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Durrës

Mgf

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 20:25 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Durrës

Mgf shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 20:37 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Durrës

Mg rover

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 14:34 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Cimim i diskutushem

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 00:55 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Shkodër

shitet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 18:09 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Durrës

motorr me kater rrota

1 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 16:00 Makina  ·  MG  ·  Montego  ·  Elbasan

Makina

2 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 22:06 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

me marrveshje

12 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Nën 19:01 Makina  ·  MG  ·  ZT  ·  Tiranë

MG Rover 75

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 14:47 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Makine me qera per evente

400 EUR / ditë

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 19:19 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Vlorë

Benca-class 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 16:56 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet okazion man 4x4

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 20:49 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Vlorë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 15:03 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Okazion Shitet Autobuz MAN Viti 2006 44+1 Vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:55 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

S class

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 12:45 Makina  ·  MG  ·  MGB  ·  Tiranë

Shes

800 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 16:17 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Shkodër

Mg zr

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 18:32 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Shkodër

Mg zr

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:32 Makina  ·  MG  ·  Montego  ·  Elbasan

shitet ose ndrrohet me makine

90 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 09:58 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Malësi e Madhe

MG 1953

Viti: 50-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Korr 12:30 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Mercedes C 220

550 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | MG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione