Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MG Të gjitha në Tiranë

MGA , 11
MGB , 3
MGF , 3
Montego , 1
TD , 1
ZR , 5
ZS , 4
ZT , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | MG | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:30 Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

E gatshme per Taxi

16 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 19:43 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Jap makine me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:45 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Maxus

23 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 13:58 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet MAN TGL 12240 i viti 2009

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
02 Nën 09:16 Makina  ·  MG  ·  Montego  ·  Tiranë

etcc

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 09:18 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Shitet MG

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 17:48 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2023 MG T60 Pickup Double Cab Comfort Line 4×2

13 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

MG-ZS EV New VIN 2023 51.1kWh

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MARVEL Rear drive Pro Version 505km me nje karikim

43 680 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 18:02 Auto sallon Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Roewe Ei5 501KM me nje karikim taxi INTERURBAN perfect

28 570 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 00:15 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

Mg zs

165 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 09:11 Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Tiranë

MG ZS 1.5 Benzine/Gaz 2022

16 800 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 10:25 Makina  ·  MG  ·  MGB  ·  Tiranë

makine elektrike

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Pri 23:53 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Tiranë

Taxi elektrike o km

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 13:44 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Punesohu_ne_europe

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 17:42 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Punesohu_ne_europe

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 19:01 Makina  ·  MG  ·  ZT  ·  Tiranë

MG Rover 75

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 14:47 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Makine me qera per evente

400 EUR / ditë

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 15:03 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Okazion Shitet Autobuz MAN Viti 2006 44+1 Vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 12:45 Makina  ·  MG  ·  MGB  ·  Tiranë

Shes

800 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 21:21 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mg 1952 Benzine2.0

22 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 07:56 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedez 202

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 12:41 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

Giant

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 08:28 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet e class 1999 motorr 250 i thjeshte

300 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 20:37 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

MG MGA benzin+gaz -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Tet 21:43 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Tiranë

Autobus man

1 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 22:04 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

mg

500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 18:47 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

MG

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 22:43 Makina  ·  MG  ·  ZT  ·  Tiranë

MG rover

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 23:10 Makina  ·  MG  ·  ZT  ·  Tiranë

MG zt

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:39 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Tiranë

Shitet makina per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 21:20 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Tiranë

MG MGA benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 09:00 Makina  ·  MG  ·  MGB  ·  Tiranë

Okazijon shitet mg angleze 1.6 benzin cabriolet

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 19:32 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Tiranë

Okazion

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Korr 11:51 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion 900 eu I diskutueshem

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 18:45 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 12:17 Makina  ·  MG  ·  TD  ·  Tiranë

Biciklete gjendje te mire vetem 5000 mije

40 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 11:22 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Tiranë

Shes makinen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Maj 17:35 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Tiranë

Ne gjendje shum te mire

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 12:05 Makina  ·  MG  ·  ZT  ·  Tiranë

Mg

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Tet 01:28 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MG Shitet OKAZION

12 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gush 12:10 Makina  ·  MG  ·  MGF  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 16:42 Makina  ·  MG  ·  ZT  ·  Tiranë

Veture

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 16:01 Makina  ·  MG  ·  ZR  ·  Tiranë

mg rover zr

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | MG | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione