Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz në shitje në MerrJep

A-Class , 11257
B-Class , 5331
C-Class , 42583
CE-Class , 57
CL-Class , 321
CLA-Class , 389
CLC-Class , 102
CLK-Class , 1595
CLS-Class , 2547
E-Class , 32729
G-Class , 336
GL-Class , 612
GLA-Class , 108
GLC-Class , 162
GLE-Class , 690
GLK-Class , 1240
GLS-Class , 34
ML-Class , 8549
R-Class , 533
S-Class , 5153
SL-Class , 181
SLK-Class , 206
V-Class , 608
190 , 1622
200 , 9018
220 , 21506
230 , 680
240 , 1107
250 , 4752
260 , 58
270 , 5391
280 , 1740
290 , 377
300 , 1677
320 , 3461
350 , 1694
380 , 53
400 , 177
416 , 292
420 , 55
450 , 38
500 , 123
560 , 39
600 , 65
AMG GT , 20
AMG GT S , 9
MB 100 , 9
SLR , 5
SLS AMG , 2
Vaneo , 286
Vario , 290
Viano , 517
Model tjetër , 3750

MerrJep mund të gjeni makina në shitje nga me të ndryshmet, ndër to dhe makina Benz. Duke ofruar një gamë të gjerë modelesh Mercedes-Benz, duke filluar nga Mercedes A-Class, B-Class, GL Class, C-Class 220E-Class dhe më gjerë, ne garantojmë se do të zbuloni një Benz për të plotësuar stilin dhe planin tuaj financiar.


Pavarësisht nëse jeni të tërhequr nga 6.3 AMG dinamike ose nga B-Class CDI dhe Mercedes-Benz 200 klasike, platforma jonë ofron një gamë të larmishme opsionesh që i përshtaten preferencave tuaja. Përdorni fjalë kyçe si "shitet Mercedes-Benz 1.6 naftë", "Benz GLK" ose "Mercedes-Benz E-Class 2.0" në kërkimin tuaj, dhe shfletoni pa mundim nëpër listat tona për të gjetur një Benz ideal për nevojat tuaja.


15 Korr 09:58
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ, C300 2012.

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Mercedes Benz Vito 116 CDI 2010 163PS

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET GLE 350 Bluetec

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kukës

Mercedes-Benz S-Class 350CDI LUNGO PRESIDENCIAL SAPO ARDHUR

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

MERCEDES C 220 CDI EVO

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 GERMANY ���� LOOK AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:53
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ ML350 BLUETEC

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C300 4matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz C 220 AUTOMAT SUPER GJENDJE

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

��������Mercedes E280 CDI 4MATIK EVO Viti 2009��������

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S class 350 ������������

34 000 EUR

Sot 21:50
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 AMG LINE 2016 (full panoram 360 kamera)

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 998 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:48
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz, GLE 350d, 2016.

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:48
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz, GLE 350d, 2016.

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedez C 200 viti 2012

8 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

��1998 - Mercedes-Benz S300 TurboDiesel

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet GLK 4 Matic Premium

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E250 CDI 4Matic

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet E350 AMG Line 4 Matic

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet GLK 250

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

C klas 220 ,vit 2013,full opsion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes C220 luk amg

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz ML 350 Diesel Panoramic ⁣

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��Shitet Okazion ✅

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

SHITET BENZ A180 NAFTE AUTOMATIKE 2005

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Makina Mercedes-Benz në shitje: Kambio automatike dhe kambio manuale


MerrJep, ne e kuptojmë se preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë midis individëve. Kjo është arsyeja pse ne u ofrojmë modeleve të Mercedes-Benz opsionet e kambio automatike dhe kambio manuale, duke siguruar që ne të plotësojmë kërkesat tuaja specifike.


Nuk ka rëndësi nëse favorizoni komoditetin e një kutie ingranazhi automat ose kontrollin praktik të një transmetimi manual, do të zbuloni modele Benz të përshtatura për stilin tuaj duke kërkuar "makina në shitje me kambio - dhe shtoni llojin e kambios qe doni", "shitje me kambio automatike okazion" (të sapo ardhur nga Gjermania, Italia, ndoshta dhe Korea- me liçensën e importimit të makinave dhe doganë të paguar) të drejtimit në platformën tonë.

Fuoristrada Mercedes-Benz të blinduara | Si ti gjeni?


Gjeni fuoristrada në shitje dhe eksploroni terrenin e thyer me modelet jashtë rrugës Mercedes-Benz të disponueshme në MerrJep.al. Nga GL-Class (sedilje me ngrohje dhe xhama te zinj) tek G-Class (full option me sensorë parkimi dhe komanda në timon), platforma jonë i ofron të gjitha, thjesht duke kërkuar "makina në shitje fuoristrada 4x4", "fuoristrada 4x4 në shitje Mercedes", ose "4x4 në shitje Mercedes-Benz".


Nëse po kërkoni për privatësi dhe siguri të shtuar, zbuloni modelet e blinduara të Mercedes-Benz të disponueshme në MerrJep. Makinat e blinduara Mercedes-Benz ofrojnë një ndjenjë të shtuar rehatie dhe sigurie. Kërkoni tani "makina të blinduara në shitje".

Makina Mercedes-Benz në shitje në MerrJep.al | Regjistroni falas njoftimin tuaj


Keni një Benz që po kërkoni të shisni? MerrJep ofron një platformë të përshtatshme për përdoruesit për të shfaqur makinat e tyre Mercedes-Benz në shitje. Është po aq e thjeshtë sa krijimi i një listimi, ngarkimi i fotove, shkruani detajet e makinës suaj (tregoni se makina është në gjendje të mirë ose jo) dhe vendosja e çmimit. Shkruani në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "Mercedes në shitje", "Benz në shitje", "Mercedes-Benz në shitje" ose "Benz 220" dhe "shitet Benz C-Class 220".

Benz në shitje: Makina okazion


Kur shfletoni për një Mercedes-BenzMerrJep, jini të sigurt se po merrni makina okazion. Nëse jeni duke kërkuar një Mercedes-Benz C-Class 220 të zotëruar më parë ose një Mercedes-Benz A-Class krejt të ri, MerrJep.al ju ndihmon.


Filloni kërkimin tuaj duke përdorur fjalë kyçe si "makina Benz në shitje" për të zbuluar një Benzsuper gjendje tani! Gjeni Benz-in me llojin e karburantit që deshironi si naftë, benzinë-gaz ose benzinë dhe me çmimin që dëshironi, qoftë në lekëose në euro, me të gjitha shërbimet (libër shërbimesh). Kërkoni dhe do të gjeni makina 2.0 naftë, 3.0, etj.

Makina Mercedes-Benz | Ku mund ti gjeni?


MerrJep.al (tregu i makinave) ka një sërë opsionesh. Me mjetet tona të kërkimit miqësore për përdoruesit dhe një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, lundrimi në MerrJep është mjaft i lehtë.


Platforma jonë është krijuar për ta bërë përvojën tuaj të blerjeve Mercedes-Benz sa më të qetë. Ju mund ta filtroni me lehtësi kërkimin tuaj bazuar në preferencat tuaja, të tilla si modeli, viti, diapazoni i çmimeve dhe më shumë. Me vetëm disa klikime, ju mund të kufizoni opsionet tuaja dhe të gjeni një Benz që përputhet me nevojat dhe buxhetin tuaj.


Pse të prisni? Filloni tani udhëtimin tuaj me makina të ndryshme (makina të përdorura ose makina të reja). Me përzgjedhjen tonë të gjerë të makinave në shitje në Shqipëri dhe angazhimin tonë për kënaqësinë e klientit, jini të sigurt që do të gjeni një Mercedes-Benz që i përshtatet stilit të jetesës dhe preferencave tuaja. Mos e humbni mundësinë për të gjetur makina shumë të lira- filloni të eksploroni “showroomin” tonë tani dhe kontaktoni shitësin!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione