Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz në shitje në MerrJep

A-Class , 146
B-Class , 79
C-Class , 642
CL-Class , 2
CLA-Class , 16
CLC-Class , 2
CLK-Class , 27
CLS-Class , 49
E-Class , 528
G-Class , 7
GL-Class , 23
GLA-Class , 6
GLC-Class , 12
GLE-Class , 51
GLK-Class , 75
GLS-Class , 4
ML-Class , 351
R-Class , 3
S-Class , 124
SL-Class , 10
V-Class , 9
190 , 10
200 , 24
220 , 78
230 , 1
240 , 3
250 , 33
270 , 21
280 , 9
300 , 15
320 , 14
350 , 18
400 , 1
416 , 1
420 , 2
560 , 2
600 , 1
Vaneo , 1
Vario , 1
Viano , 16

MerrJep mund të gjeni makina në shitje nga me të ndryshmet, ndër to dhe makina Benz. Duke ofruar një gamë të gjerë modelesh Mercedes-Benz, duke filluar nga Mercedes A-Class, B-Class, GL Class, C-Class 220E-Class dhe më gjerë, ne garantojmë se do të zbuloni një Benz për të plotësuar stilin dhe planin tuaj financiar.


Pavarësisht nëse jeni të tërhequr nga 6.3 AMG dinamike ose nga B-Class CDI dhe Mercedes-Benz 200 klasike, platforma jonë ofron një gamë të larmishme opsionesh që i përshtaten preferencave tuaja. Përdorni fjalë kyçe si "shitet Mercedes-Benz 1.6 naftë", "Benz GLK" ose "Mercedes-Benz E-Class 2.0" në kërkimin tuaj, dhe shfletoni pa mundim nëpër listat tona për të gjetur një Benz ideal për nevojat tuaja.


Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 11:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion!! Benz C300 Benzine AMG Line Full Option.

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

��2017 - Mercedes-Benz E63s 4Matic

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 300  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 600  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

OKAZION.E.KLAS 2014.AUTOMAT.SAPO TARGUAR.

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet e class 2015..2.2 tdi

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 998 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

��1998 - Mercedes-Benz S300 TurboDiesel

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet GLK 4 Matic Premium

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E250 CDI 4Matic

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Makina Mercedes-Benz në shitje: Kambio automatike dhe kambio manuale


MerrJep, ne e kuptojmë se preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë midis individëve. Kjo është arsyeja pse ne u ofrojmë modeleve të Mercedes-Benz opsionet e kambio automatike dhe kambio manuale, duke siguruar që ne të plotësojmë kërkesat tuaja specifike.


Nuk ka rëndësi nëse favorizoni komoditetin e një kutie ingranazhi automat ose kontrollin praktik të një transmetimi manual, do të zbuloni modele Benz të përshtatura për stilin tuaj duke kërkuar "makina në shitje me kambio - dhe shtoni llojin e kambios qe doni", "shitje me kambio automatike okazion" (të sapo ardhur nga Gjermania, Italia, ndoshta dhe Korea- me liçensën e importimit të makinave dhe doganë të paguar) të drejtimit në platformën tonë.

Fuoristrada Mercedes-Benz të blinduara | Si ti gjeni?


Gjeni fuoristrada në shitje dhe eksploroni terrenin e thyer me modelet jashtë rrugës Mercedes-Benz të disponueshme në MerrJep.al. Nga GL-Class (sedilje me ngrohje dhe xhama te zinj) tek G-Class (full option me sensorë parkimi dhe komanda në timon), platforma jonë i ofron të gjitha, thjesht duke kërkuar "makina në shitje fuoristrada 4x4", "fuoristrada 4x4 në shitje Mercedes", ose "4x4 në shitje Mercedes-Benz".


Nëse po kërkoni për privatësi dhe siguri të shtuar, zbuloni modelet e blinduara të Mercedes-Benz të disponueshme në MerrJep. Makinat e blinduara Mercedes-Benz ofrojnë një ndjenjë të shtuar rehatie dhe sigurie. Kërkoni tani "makina të blinduara në shitje".

Makina Mercedes-Benz në shitje në MerrJep.al | Regjistroni falas njoftimin tuaj


Keni një Benz që po kërkoni të shisni? MerrJep ofron një platformë të përshtatshme për përdoruesit për të shfaqur makinat e tyre Mercedes-Benz në shitje. Është po aq e thjeshtë sa krijimi i një listimi, ngarkimi i fotove, shkruani detajet e makinës suaj (tregoni se makina është në gjendje të mirë ose jo) dhe vendosja e çmimit. Shkruani në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "Mercedes në shitje", "Benz në shitje", "Mercedes-Benz në shitje" ose "Benz 220" dhe "shitet Benz C-Class 220".

Benz në shitje: Makina okazion


Kur shfletoni për një Mercedes-BenzMerrJep, jini të sigurt se po merrni makina okazion. Nëse jeni duke kërkuar një Mercedes-Benz C-Class 220 të zotëruar më parë ose një Mercedes-Benz A-Class krejt të ri, MerrJep.al ju ndihmon.


Filloni kërkimin tuaj duke përdorur fjalë kyçe si "makina Benz në shitje" për të zbuluar një Benzsuper gjendje tani! Gjeni Benz-in me llojin e karburantit që deshironi si naftë, benzinë-gaz ose benzinë dhe me çmimin që dëshironi, qoftë në lekëose në euro, me të gjitha shërbimet (libër shërbimesh). Kërkoni dhe do të gjeni makina 2.0 naftë, 3.0, etj.

Makina Mercedes-Benz | Ku mund ti gjeni?


MerrJep.al (tregu i makinave) ka një sërë opsionesh. Me mjetet tona të kërkimit miqësore për përdoruesit dhe një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, lundrimi në MerrJep është mjaft i lehtë.


Platforma jonë është krijuar për ta bërë përvojën tuaj të blerjeve Mercedes-Benz sa më të qetë. Ju mund ta filtroni me lehtësi kërkimin tuaj bazuar në preferencat tuaja, të tilla si modeli, viti, diapazoni i çmimeve dhe më shumë. Me vetëm disa klikime, ju mund të kufizoni opsionet tuaja dhe të gjeni një Benz që përputhet me nevojat dhe buxhetin tuaj.


Pse të prisni? Filloni tani udhëtimin tuaj me makina të ndryshme (makina të përdorura ose makina të reja). Me përzgjedhjen tonë të gjerë të makinave në shitje në Shqipëri dhe angazhimin tonë për kënaqësinë e klientit, jini të sigurt që do të gjeni një Mercedes-Benz që i përshtatet stilit të jetesës dhe preferencave tuaja. Mos e humbni mundësinë për të gjetur makina shumë të lira- filloni të eksploroni “showroomin” tonë tani dhe kontaktoni shitësin!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione