Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Beta , 11
Dedra , 23
Delta , 307
Flavia , 10
Fulvia , 5
Kappa , 54
Lybra , 328
MUSA , 335
Phedra , 73
Prisma , 1
Stratos , 1
Thema , 19
Thesis , 158
Voyager , 4
Ypsilon , 987
Zeta , 16

Gjej mijera njoftime per Lancia ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

shitet lancia delta 1.6 tdi automatike

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:31 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

Lancia Musa 1,3 nafte 2008

3 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:56 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Dibër

Lance delta

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

SHITET����NDRROHET LANCIA DELTA 15000KM ORGJINALE AUTOMAT

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:16 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Fier

Lancia Ypsilon 5p viti 2012 1.3 mjt 95cv

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Fier

Lancia Ypsilon 1.3 mjt 69cv

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Phedra  ·  Fier

Lancia Phedra viti 2009 2.0 mjt 136cv

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:06 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

Lancia Ypsilon

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:54 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia delta 1.6diesel automatik full opsion

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:23 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Elbasan

Lancia.2010.

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:55 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Elbasan

Lancia musa

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 19:53 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Tiranë

Lance lybra 1.9jtd Kamio Manuale Viti2004 Dokumemta Te Pagua

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:40 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

Lancia Ypsilon okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 19:02 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

LANCIA MUSA 1.3 Multijet - FACELIFT - 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 15:45 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Shkodër

Lanca

3 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 13:39 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Durrës

Lancia Musa 1,4 Gaz-benzine ne Gjermani

3 400 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 12:26 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

Okazion Lancia Ypsilon 1.3 Benzin/Gaz

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 11:13 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Vlorë

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 14:10 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Fulvia  ·  Durrës

LANCIA FULVIA RETRO

6 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 11:05 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

�� Super okazion��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 10:28 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta Full Opsion okazionnnnnnnn

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 18:25 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

LANCIA YPSILON Viti Prodhimit Fundi 2017 1.2 Benzine

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 10:39 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Kavajë

Lancia Ypsilon okazion 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 20:56 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Durrës

Lancia Musa

2 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:42 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

Lancia Ypsilon 1.3

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 12:05 Makina  ·  Lancia  ·  Dedra  ·  Lushnjë

Lancia Delta viti 2013 Automat

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 11:36 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Elbasan

Lancia Musa

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 08:38 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Durrës

lancia

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 21:43 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

Makine ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 19:51 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Shitet lancia delta 2010 nafte 1.6

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 16:14 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Voyager  ·  Tiranë

LANCIA VOYAGER, VITI 2014, AUTOMATIKE, 2.8 NAFTE, 6+1 VENDE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 15:15 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Tiranë

Lancia Lybra sw 1.9 nafte

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 11:08 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta -1.6 nafte Automat

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
08 Korr 23:16 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

Shitet Lancia Ypsilon 1.3

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 12:19 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

Shitet Lancia Ypsilon 1.3

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 15:11 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Korçë

Lancia Ypsilon

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 14:50 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Lushnjë

LANCIA MUSA 1.4 NAFTE AUTOMAT ����OKAZION����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 11:15 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

Shitet Lancia Musa

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 21:29 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

lancia ypsilon 1.3naft automat

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 18:51 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Shitet nderohet lancia delta e sapo ardhur nga italia

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 10:59 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Berat

Lancia delta 1.6 naft

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 20:27 Makina  ·  Lancia  ·  Flavia  ·  Kurbin

Lancia Flavia

Viti: 70-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 09:45 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

LANCIA YPSILON, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
28 Qer 07:56 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Shkodër

Makine me qera cmim te arsyeshem

25 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 00:52 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia delta Automat

4 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 20:19 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Tiranë

LANCIA YPSILON, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, MOTORR 0.9 BENZINE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
24 Qer 17:58 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Pogradec

Shitet makinë lançia lybra

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 11:47 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

2 500 EUR

23 Qer 21:49 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 naft 2010 shitet nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 19:37 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Berat

Shitet Okazjon Gas&Benzin 1,2 Manuale

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Nese jeni duke kerkuar per Lancia ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Lancia ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia ne MerrJep.al


Nese keni Lancia qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione