Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

KIA ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Besta , 10
Borrego , 2
Capital , 2
Carens , 124
Carnival , 160
Cerato , 18
Clarus , 3
Elan , 1
Joice , 4
K2500 , 28
K2700 , 13
Magentis , 8
Mentor , 2
Mini , 4
Opirus , 4
Optima , 31
Picanto , 163
Pregio , 1
Pride , 5
Rio , 105
Rocsta , 3
Sephia , 10
Shuma , 29
Sorento , 410
Soul , 36
Sportage , 406
Venga , 27
cee´d , 74

Gjej KIA në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko KIA ne shitje të ndryshëm si Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Soul dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. KIA ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej KIA ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 02:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

��2009 - KIA SPORTAGE 2.0 CRDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:35 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

��2009 - KIA SPORTAGE 2.0 CRDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA K3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Tiranë

OKAZION!! KIA MORNING/PICANT0 1.0 BENZIN 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kia Mohave e para në Shqipëri 2020

39 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 21:46 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shitet Kia Sportage !!!

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:44 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Kavajë

Okazion!! KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:34 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

KIA SPORTAGE 2.0 Diesel Cambio Automatike

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 19:58 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft vit 2010 kamje automat 182345 kilometra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft vit 2011 kamje automat 178956 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft viti 2011 kamje automat 178965

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:58 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Kukës

Shitet KIA Sorento 2008, 2.5 nafte, super gjendje.0675503282

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:32 Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Tiranë

KIA CARENS OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 12:32 Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Fier

SHITET KIA CARENS

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 12:31 Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Lushnjë

OKAZION KIA CARENS

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 10:46 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE VITI 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

Kia Sportage ▫️viti 2013 1.7 crdi 116cv

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:44 Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Durrës

Kia soul..Automatike.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Fier

✅2.0 BENZIN-GAZ 2011✅

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:19 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Okazion Kia Sportage 4x4 Benzin Gas

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 14:33 Makina  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Fier

KIA CEED 1.6 NAFT 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 12:28 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Tiranë

Kia Picanto -1.0 benzin 2013-letra nje vit -0695231746

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
11 Korr 10:56 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

KIA MORNING OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 10:56 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET KIA MORNING

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 10:56 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION KIA MORNING

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 00:40 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 00:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

KIA MORNING OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 00:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 22:55 Makina  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Fier

Okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 22:27 Makina  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Tiranë

❌️Viti 2014-2015 Kia Morning 1.0 Benzin-Gaz❌️

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Korr 19:34 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA MORNING OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
10 Korr 19:34 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
10 Korr 19:34 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

OKAZION KIA MORNING

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
10 Korr 19:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Durrës

KIA CARENS OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 19:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Elbasan

SHITET KIA CARENS

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 19:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Tiranë

OKAZION KIA CARENS

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 18:19 Makina  ·  Kia  ·  Rio  ·  Tiranë

Shitet Kia Rio

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 18:06 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA MORNING OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
10 Korr 18:06 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET KIA MORNING

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
10 Korr 18:06 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

OKAZION KIA MORNING

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
10 Korr 15:37 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Shkodër

KIA SORENTO

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 15:00 Makina  ·  Kia  ·  Rio  ·  Tiranë

Kia rio eco

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 14:50 Makina  ·  Kia  ·  Rio  ·  Tiranë

Kia Rio eco

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 12:17 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Okazion

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 10:23 Makina  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Tiranë

Kia ceed 1.4 Benzin&Gaz

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 12:26 Makina  ·  Kia  ·  Rio  ·  Durrës

KIA RIO 1.2 NAFT CRDI GJENDJA PERFEKT

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 20:51 Makina  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Tiranë

KIA CARNIVAL HI-Limousine

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Korr 16:24 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Durrës

Kia Cee'd - Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
08 Korr 15:08 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shes KIA Sportage 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për KIA ne shitje? Shiko njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per KIA ne Shitje


Eksploro njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko KIA ne shitje nga modele te ndryshme si, Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Souldhe shumë KIA ne shitje të tjerë Kërko KIA ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për KIA


Keni KIA që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për KIA ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione