Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alhambra , 368
Altea , 840
Arona , 8
Arosa , 100
Cordoba , 521
Exeo , 30
Ibiza , 1773
Inca , 19
Leon , 969
Malaga , 1
Marbella , 2
Toledo , 228

Mijera njoftime per Seat ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.Dje 10:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kavajë

SEAT IBIZA FR 1.4 BENZINE AUTOMAT ����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:25 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SHITET SEAT LEON 2.0 TDI + AUTOMAT 2006 SUPER GJENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:37 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat altea 2.0 naft automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:29 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat Altea 1.9 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

SEAT LEON OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Elbasan

SHITET SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

OKAZION SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Fier

SHITET SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Lushnjë

OKAZION SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:57 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2009 ZVICRA

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat Altea dual 1.6 benzine- Gpl viti 2007

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Fier

Seat Altea 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

��SHITET: Seat Ibiza 2008

2 999 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Korçë

Shitet ose ndrohet seat exeo 2009

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:46 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Korçë

Seat Exeo 2.0Tdi Viti 2009 (mundesi ndrrimi)

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:45 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Korçë

Seat Ibiza 2007 1.6 benzine

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Tiranë

✅ Vw Seat Toledo 1.6 Tdi Diesel Automat 7G BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Tiranë

✅ Vw Seat Toledo Tdi 1.6 Diesel Automat 7G BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kucovë

Shitet Nderohet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

SEAT ALTEA VITI 2009 CC1968 AUTOMATIKE

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA 1.4 BENZIN AUTOMAT ��������

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:35 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Seat Ibiza 1.2 Diesel 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:49 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON sapo ardhur 2007,nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:13 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Sarandë

Seat Leon ‼️

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:57 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Okazion Seat Leon 2012

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Okazion Seat leon 2012

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Korçë

Seat Exeo 2.0Tdi Viti 2009 (mundesi ndrrimi)

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:16 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Korçë

Shitet ose ndrohet 2009

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:16 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Fier

Seat Altea Style viti 2011 1.6 tdi 105 CV

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 10:58 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kavajë

SEAT IBIZA FR 1.4 BENZINE AUTOMAT ����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kavajë

OKAZION SEAT ALTEA XL 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kavajë

Seat ibiza

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:36 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:36 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vlorë

SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:01 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat leon

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 22:43 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Makin okazion Seat ibiza

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:09 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Korçë

Shitet seat 1.9 disel 4X4

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 21:09 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

Seat Altea 1.6 benxin-gaz

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 19:54 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Fier

SEAT ALHAMBRA BENZIN+ GAS

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 15:04 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Korçë

Shitet Seat ibiza

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Pogradec

Seat Altea XL 1.6 Gaz+Benzine 2007 letra dhjetor/Nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 13:46 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Korçë

Seat Leon Sport 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:30 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 2011 - Me Qera

25 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 21:20 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Makina me Qera

30 LEK / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 21:20 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat Leon

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 19:08 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Okazion!!!

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 12:27 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Shitet seat 1.4 benzin gaz 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Seat ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat ne Shitje


Keni Seat te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione