Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo automat - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 175
BMW , 52
Ford , 51
Toyota , 48
Land Rover , 25
Volvo , 20
Opel , 12
Citroën , 12
Porsche , 12
Hyundai , 10
Nissan , 9
Fiat , 8
Peugeot , 6
Renault , 5
Škoda , 4
Chrysler , 3
Hummer , 3
Acura , 3
Honda , 3
Smart , 3
Subaru , 3
MINI , 2
Seat , 2
Ssangyong , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Jaguar , 1
Saab , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo automat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Polo automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Korr 14:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

POLO 1.6 NAFT AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 21:13
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Durrës

MERCEDES GLA 200 nafte automat 17 ZVICRE ������������

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:18 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 Benzine Automat Motor i Thjeshte ������������

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

vw passat viti 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

Shitet polo automat

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 12500 euro i diskutueshem

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:13 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2015 GJENDJE PERFEKTE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

���� Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

SHITET ose NDERROHET

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Automat me qera/ to rent / makina me qera Rinas

55 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTD 2.0 NAFT 2011 GJENDJE PERFEKTE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

PASSAT 2.5 BENZIN 2013 GJENDJE PERFEKTE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:59 Makina  ·  Audi  ·  S6  ·  Tiranë

AUDI S6 4.0 BENZIN 2015 GJENDJE PERFEKTE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

SPORT 3.6 NAFT 2008 AUTOBIOGRAPHY SUPER GJENDJE

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN 2012 GJENDJE PERFEKTE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

BMW 730 NAFT 2009 FULL OPSION

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 GTD 2.0 NAFT 2015 GJENDJE PERFEKTE

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:52 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fier

CITROEN C3 1.4 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Tiranë

GLE 63 AMG 2017 SUPER GJENDJE

44 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN+GAZ 2008 GJENDJE PERFEKTE

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Fier

FORD KA+ 1.5 NAFT 2019 SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.0 NAFT 2016 SUPER FULL OPSION

26 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Korçë

vw passat 2013��2.0 automat

8 199 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE D4D VITI 2013

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 R-LINE 1.6 NAFT 2016 GJENDJE PERFEKTE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

CLA 200 NAFT 2020 FULL OPSION

33 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

SHITET ���� SHARAN 2012 ���� AUTOMAT 7 VENDE FULL OPTIONS

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET ���� GOLF 6 PLUS 2012 ���� AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera golf for rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:43 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione